جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۸
۰ نفر

همشهری آنلاین: تعداد تلفات ناشی از طوفان راماسون در فیلیپین به ۶۰ نفر افزایش یافت. طوفان جدید با وزش بادهایی با سرعت ۶۵ کیلومتر بر ساعت و تندبادهایی با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت همراه خواهد بود.

philippine

 

philippine

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری آلمان ، مقامات دولت فیلیپین روز جمعه اعلام کردند: در حالیکه طوفان جدیدی توام با بارش باران‌های شدید استان‌های شرقی را تهدید کرده است، تعداد تلفات ناشی از طوفان راماسون در این کشور به 60 نفر افزایش یافت.

اداره هواشناسی فیلیپین اعلام کرد: طوفان نواحی گرمسیری موسوم به ماتمو با بارش باران‌های شدید همراه خواهد بود و این طوفان به شرق این کشور نزدیک تر شده است.

این طوفان با وزش بادهایی با سرعت 65 کیلومتر بر ساعت و تندبادهایی با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت همراه خواهد بود.

بیش از پانصد هزار نفر از مردم فیلیپین به سبب وزش طوفان شدید طی امسال در این کشور آواره شده اند و این موضوع باعث شد تا برق مناطق طوفان زده از جمله مانیل نیز قطع شود.

اداره توزیع برق فیلیپین اعلام کرد : در حالیکه برق برخی از مناطق پایتخت دوباره وصل شده است اما هنوز هم بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر از مردم استان های جنوب مانیل و منطقه بیکول در شرق این کشور با قطعی برق مواجه هستند.

اداره کاهش بلایای طبیعی فیلیپین اعلام کرد: بیشترین تلفات این طوفان که با تندبادهایی با سرعت 185 کیلومتر در ساعت همراه بود، به علت از ریشه کنده شدن درخت‌ها، ریزش ساختمان‌ها و خرابی‌های دیگر گزارش شده است.

کد خبر 266189

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار محیط زیست

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha