همشهری آنلاین: جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: بالاترین سرمایه نیروی انتظامی، اعتماد مردم و همراهی آنها در تحقق نظم و امنیت پایدار است .

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار ˈحسین اشتریˈ روز پنجشنبه 29 خرداد در آیین معارفه فرمانده جدید انتظامی استان یزد در محل ستاد فرماندهی این استان افزود: امنیت موجود در کشور مدیون مشارکت مردم و هوشیاری نیروهای نظامی و انتظامی است.

وی اضافه کرد: بر اساس شاخص‌های امنیتی که در سطح کشور رصد می کنیم، وضعیت امنیتی، بسیار خوب است ولی به این حد نیز قانع نیستیم .

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به وضعیت بحرانی در کشورهای پیرامون ایران تصریح کرد: وجود آرامش و امنیت در کشورمان بدلیل درایت مقام معظم رهبری و همراهی مردم با نیروی انتظامی است.

اشتری گفت: افتخار ما در نیروی انتظامی آن است که بتوانیم روز به روز امنیت و آرامش را برای تعالی مردم و جامعه افزایش دهیم.

وی افزود: مبارزه با سارقان، برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر، انجام طرح‌های مختلف امنیت اخلاقی و اجتماعی و کاهش حوادث جاده‌ای و جرائم از اولویت های امسال ماست.

جانشین ناجا با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی بر پیگیری مطالبات معظم له و تلاش برای جلب مشارکت مردم در تامین امنیت و آرامش تاکید کرد.

اشتری، موقعیت جغرافیایی یزد، مهاجرپذیر بودن، حضور گردشگران و مسائل جاده‌ای را از زمینه‌های ایجاد برخی معضلات در این خطه دانست که باید با برنامه ریزی و هماهنگی به فرصت تبدیل شود.

در این آیین با قدردانی از سردار سرتیپ پاسدار ˈمنوچهر امان اللهی، سرهنگ ˈایرج کاکاوندˈ بعنوان فرمانده جدید انتظامی استان یزد معرفی شد.

کد خبر 263092

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار