همشهرِی‌آنلاین: رئیس ستاد برگزاری دومین هفته روابط‌عمومی جمهوری اسلامی ایران (۲۷ اردیبهشت لغالیت ۲ خرداد ۹۳)، برنامه‌‌های ستاد برگزاری این هفته را اعلام کرد.

هفته روابط عمومی

سیدغلامرضا کاظمی‌دینان گفت: ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی با هدف توجه بیشتر به موضوع روابط‌عمومی در کشور و ارتقای دانش و مهارت‌های علمی و عملی فعالان این عرصه، برنامه‌های متعددی را طرح‌ریزی کرده است.

وی افزود: در کنار برنامه‌های اختصاصی ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی، نهادها و سازمان‌های دیگر نیز به‌صورت خودجوش و همگام با برنامه‌های ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی، نشست‌ها، هم‌اندیشی‌ها و برنامه‌های مختلفی را در سراسر کشور شکل داده‌اند که امیدواریم نتیجه تمام این فعالیت‌ها به رشد و ارتقای جایگاه روابط‌عمومی در کشور بیانجامد.

سیدغلامرضا کاظمی‌دینان در تشریح برنامه‌های اصلی ستاد برگزاری هفته روابط‌‌عمومی گفت: در روز 27 اردیبهشت‌ماه و همزمان با آغاز هفته روابط‌عمومی، نهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک با موضوع «روابط‌عمومی الکترونیک و مدیریت افکار عمومی» با حضور اساتید، مدیران، کارشناسان و فعالان حوزه‌های ارتباطات و روابط‌عمومی در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد برگزاری دومین هفته روابط‌عمومی جمهوری اسلامی ایران افزود: روز 28 نیز سومین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت با عنوان «روابط‌عمومی، صنعت و رقابت برندها» برگزار می‌شود که در آن به نقش روابط‌عمومی‌ها در ارتقای برند، بررسی‌ استراتژی‌های رقابت با سایر برندها در بازار، چگونگی دفاع از برند در روابط‌عمومی‌های صنعت و... پرداخته خواهد شد.

وی اظهار داشت: سومین روز از هفته روابط‌عمومی «روابط‌عمومی و مسؤولیت‌های اجتماعی» نامگذاری شده و در اقدامی سمبلیک، فعالان حوزه روابط‌عمومی از مؤسسه خیریه محک بازدید خواهند کرد.

کاظمی‌دینان تجلیل از 42 سال فعالیت علمی و عملی دکتر محمدمهدی فرقانی، استاد ارتباطات و روزنامه‌نگاری و برگزاری دومین گردهمایی پیشکسوتان روابط‌عمومی و رسانه در روز 30 اردیبهشت‌ماه 1393 را برنامه چهارمین روز هفته روابط‌عمومی عنوان کرد.

رئیس ستاد برگزاری دومین هفته روابط‌عمومی جمهوری اسلامی ایران گفت: در روز 31 اردیبهشت‌ماه از 10 عنوان کتاب جدید در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی رونمایی خواهد شد که این برنامه در مجموعه فرهنگی-تاریخی سعدآباد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در برنامه‌های امسال بر لزوم توجه به سلامت جسم و روان فعالان روابط‌عمومی و نیز توجه روابط‌عمومی‌ها بر حفظ محیط‌زیست تأکید شده است، افزود: بر همین اساس کوهنوردی عمومی فعالان روابط‌عمومی با شعار حفظ محیط‌زیست را در روز اول خردادماه خواهیم داشت.

کاظمی‌دینان گفت: در هفتمین روز هفته روابط‌عمومی طومار مطالبات و درخواست‌های خانواده روابط‌عمومی از ریاست‌محترم جمهور و دولت به دفتر ریاست‌جمهوری ارسال خواهد شد.

گفتنی است علاقه‌مندان جهت کسب جزئیات بیشتر از برنامه‌های دومین هفته روابط‌عمومی جمهوری اسلامی ایران می‌توانند به وب‌سایت www.7pr.ir مراجعه نمایند.

کد خبر 259193
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار