همشهری آنلاین: رییس شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران گفت که مطالعه پرونده ممحمدرضا رحیمی توسط قضات شعبه تا یک ماه دیگر به پایان می‌رسد.

سیامک مدیرخراسانی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اعلام این خبر در مورد پرونده محمدرضا رحیمی گفت: مطالعه این پرونده همچنان توسط قضات ادامه دارد و حدود یک ماه دیگر مطالعه آن تمام می‌شود.

وی ادامه داد: بعد از اتمام مطالعه پرونده، برای رسیدگی در دادگاه تعیین وقت می‌شود.

رییس شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران در مورد برگزاری دادگاه محمود احمدی‌نژاد نیز اظهار کرد: هیچ اتفاق جدیدی در مورد این پرونده رخ نداده و مشخص نیست دادگاه چه زمانی برگزار می‌شود.

دادستانی تهران روز شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده بود که از محمدرضا رحیمی تحقیق به عمل آمده و در حال حاضر با صدور قرار وثیقه‌ مناسب و تأمین آن، آزاد است.

سخنگوی قوه قضاییه نیز در نشست خبری 12 اسفند در پاسخ به سئوالی درباره صحت صدور قرار مجرمیت یکی از مسئولان دولت سابق در پرونده‌های بیمه و ارز و وجود 25 یا 29 عنوان اتهامی برای او، گفت: اصل موضوع صحیح است و قرار مجرمیت برای این فرد صادر شده است، اما از تعداد اتهامات مطلع نیستم و در صورت اطلاع هم نمی‌توانستم بیان کنم.

قاضی مدیرخراسانی اواخر فروردین ماه سال جاری از آغاز مطالعه پرونده محمدرضا رحیمی توسط قضات شعبه تحت تصدی خود خبر داد.

کد خبر 258470

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار