همشهری آنلاین: وزیر دفاع گفت: برنامه‌ها و سیاست‌های وزارت دفاع با شعار " اقتصاد و فرهنگ، در سایه عزم ملی و مدیریت جهادی " منطبق است.

به گزارش تسنیم به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار حسین دهقان، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، صبح امروز (شنبه) در جمع کارکنان ستاد وزارت دفاع، طی سخنانی گفت: مقام معظم رهبری با در نظر گرفتن وضعیت پیش رو و آرمان‌های نظام، امسال را به این شعار پرمعنا و پرظرفیت مزین کرده‌اند و در راستای تحقق این شعار ارزشمند، نیاز است هر اقدامی که انجام می‌شود، نسبتش با تمامی ابعاد این شعار مشخص و تبیین شود.

وی سال گذشته را سال بسیار خوبی برای مجموعه وزارت دفاع دانست و تصریح کرد: در پایان سال با حضور در سازمان‌ها و معاونت‌های مختلف به بررسی و مرور فعالیت‌های انجام شده در مجموعه وزارت دفاع پرداختیم و یک برنامه مشخص مبتنی بر شاخص‌های تحولگرا را تبیین کردیم که انشاالله در سال جدید بر اساس آن به پیش خواهیم رفت.

سردار دهقان با تاکید بر این که برنامه‌ها و سیاست‌های وزارت دفاع با شعار " اقتصاد و فرهنگ، در سایه عزم ملی و مدیریت جهادی " منطبق است، افزود: در سنجش میزان عملکرد حوزه‌های مختلف وزارت دفاع در پایان سال، این الگو، شاخص بسیار مهمی تلقی خواهد شد که قطعا ما را در رسیدن به موفقیت‌های بیشتر یاری می‌کند.

وزیر دفاع در پایان با آرزوی توفیق و سلامتی برای آحاد ملت ایران در سال جدید اظهار امیدواری کرد: وزارت دفاع بتواند در انجام وظایف و رسالت‌های بزرگی که برای دفاع از انقلاب اسلامی و مردم عزیز و سرافراز ایران اسلامی و دفع تهدیدات بر عهده دارد، گام‌های بلند و استوارتری را بردارد.

کد خبر 254723
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز