همشهری آنلاین: فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سپاه باید راه علمی را با توجه به فرامین و تدابیر مقام معظم رهبری پشت سر بگذارد.

به گزارش تسنیم، با برگزاری جشنواره سراسری دانش و پژوهش سپاه پاسداران اسلامی تحت عنوان جشنواره امام علی(ع) با حضور فرمانده، جانشین نماینده ولی‌فقیه و جمعی از معاونان سپاه، برترین‌های حوزه دانش و پژوهش سپاه در سالن الغدیر ستاد فرماندهی کل سپاه انتخاب شدند.

سرلشکر محمّدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران باید راه علمی را با توجه به فرامین و تدابیر مقام معظم رهبری پشت سر بگذارد، بر توجه به سه پایه دین، تقوا و عمل انقلابی در سپاه و لزوم مراقبت از دام‌هایی که سپاه نباید به نام علم و دانش در آنها گرفتار شود تاکید کرد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حاج صادقی جانشین نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نیز طی سخنانی به رابطه علم و ایمان پرداخت.

در پایان این مراسم، سردار مهدی مهدوی‌نژاد، فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) به عنوان برترین فرمانده سپاه‌های استان سراسر کشور در حوزه دانش و پژوهش و جواد یزدانی‌فرد معاون دانش و پژوهش سپاه قم به برترین معاون دانش و پژوهش در بین سپاه‌های استانی انتخاب شدند.

رضا حافظی جانشین فرمانده سپاه استان به عنوان برترین دبیرکل کانون‌های اندیشه‌ورزی، مهدی شهدادنژاد برترین مجری پژوهشی، ابراهیم جواهری‌زاده برترین مدیر پژوهشی، علی‌اصغر آهنگران برترین مسئول ستاد تخصصی، از کارکنان سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) رتبه‌های مذکور را از بین سپاه‌های استانی سراسر کشور به خود اختصاص دادند.

پخش نماهنگی پیرامون اهمیت دانش و پژوهش از دیدگاه مقام معظم رهبری و ارائه گزارشی از اهم اقدامات صورت گرفته در حوزه دانش و پژوهش در سپاه از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

کد خبر 253176
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز