همشهری آنلاین: فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: باید با تدابیر مسئولین و فرماندهان و رعایت اصول صرفه‌جویی در راستای رسیدن به اقتصادی مقاومتی قدم برداریم.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) طی مراسمی درمانگاه یگان آماد و پشتیبانی قرارگاه با حضور امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده این قرارگاه افتتاح شد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در حاشیه این مراسم گفت: با عنایت به اینکه در کشور جمهوری اسلامی ایران مسئولیت فرماندهی کل قوا بر عهده یک مجتهد جامع الشرایط است ما دو نوع تکلیف بر دوش داریم، یکی تکلیف شرعی و دیگری تکلیف قانونی. وجه شرعی آن بخاطر مرجعیت حضرت آقاست و وجه قانونی آن به خاطر فرمانده کل قوا بودن ایشان است، بنابراین در اجرای دستورات معظم له تخلف و تأخیر هرگز جایز نیست.

وی در ادامه افزود: جای بسی افتخار و مباهات است که در خانواده های ما این روحیۀ معنوی اطاعت از ولی در کودکی توسط پدران و مادران به فرزندان خود آموخته می شود.

امیر سرتیپ اسماعیلی همچنین با اشاره به تحریم ها و تورم اقتصادی و شرایط کنونی جامعه اظهار داشت: ما باید با تدابیر مسئولین و فرماندهان و رعایت اصول صرفه جویی در راستای رسیدن به اقتصادی مقاومتی قدم برداریم و ما با استقلال به دست آمده امروز کشور و عدم وابستگی به بیگانگان ثابت کرده ایم که می توانیم.

امیر سرتیپ اسماعیلی در بخش پایانی سخنان خود با ابراز رضایت از مجموعه های معاونت آماد و پشتیبانی و فرماندهی آماد و پشتیبانی قرارگاه، همه مسئولین و کارکنان را به همدلی و وحدت توصیه کرد و افزود: با روحیه همفکری و همدلی روز به روز در شکوفایی و رشد قرارگاه نوپای پدافند هوایی سهیم باشیم و با این روحیه می توانیم به نقطه مطلوب یعنی رضایتمندی فرماندهی معظم کل قوا دست یابیم.

او همچنین با حضور در این درمانگاه تازه تاسیس از بخش های مختلف درمانگاه بازدید و با کارکنان درمانگاه دیدار و گفتگو نمود.

کد خبر 250833
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز