سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۰
۰ نفر

همشهری آنلاین" وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه مردم نگران آینده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نباشند گفت: اینطور نیست که من به فوتبال بی‌توجه باشم بلکه برای عملکرد موفقیت آمیز تیم ملی در جام جهانی با برنامه‌ریزی‌های دقیق به دنبال این مهم هستیم.

گودرزی وزیر ورزش و جوانان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی با اشاره به اهمیت فوتبال در دنیای امروز گفت: فوتبال یک هنر، یک صنعت و در بعد دیگر دارای توان زیادی حتی در مناسبات بین‌اللملی و دیپلماسی عمومی است.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شما با این رشته مشکل دارید و از فوتبال خوشتان نمی‌آید، گفت: این حرف درست نیست و گویندگان و اشاعه دهندگان آن اشتباه برداشت کرده‌اند.

دیدگاه من در مورد فوتبال، پدیده‌ای فراتر از ورزش است و به نظر من جام جهانی فوتبال بزرگ‌ترین دستاورد ورزشی بشر بعد از بازی‌های المپیک محسوب می‌شود. گودرزی افزود: البته مسئولیت من به عنوان وزیر ورزش و جوانان نگاه عادلانه و رسیدگی به همه رشته‌های خانواده ورزش است. برای همین نباید و نمی‌توانم تمام توجه‌ام به فوتبال باشد چرا که در اینصورت نتوانسته‌ام عدالت را در بین تمامی رشته‌ها و قهرمانان برقرار کنم.

وزیر ورزش و جوانان در باره حمایت از تیم ملی فوتبال در جام جهانی گفت: تیم ملی برای دولت تدبیر و امید و وزارت ورزش و جوانان بسیار مهم است و در همین ملاقات اخیر با جناب آقای دکتر روحانی، رئیس جمهور نکات مختلفی را برای حمایت ویژه از تیم ملی فوتبال مطرح کردم که با نظر مساعد آقای دکتر روحانی همراه بود. ضمنا ستاد ملی حمایت از تیم ملی برای جام جهانی از حدود یک ماه قبل با دستور من و حضور چند وزارتخانه دیگر به سرپرستی آقای دکتر سجادی در وزارت ورزش و جوانان تشکیل شده است و جلسات آن مرتب و با برنامه برگزار می‌شود.

وزیر ورزش وجوانان درباره وضعیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم گفت: این دو باشگاه سرمایه مردم هستند و قطعا اهمیت زیادی برای شخص من و وزارتخانه دارند. به همین دلیل از مدتها قبل کارگروه واگذاری این دو باشگاه را تشکیل داده‌ایم و در حال حاضر نیز آقای دکتر خادم پیگیر سامان دادن به این دو باشگاه هستند و هواداران این دو تیم به هیچ عنوان نگران سرنوشت تیم‌های محبوب خود نباشند.

کد خبر 250177
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز