همشهری آنلاین: پیراهن تیم ملی در جام جهانی برزیل ۱۲ بهمن، همزمان با آغاز دهه مبارکه فجر و با حضور مسئولین کشور رونمایی شد.

پیراهن تیم ملی

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پایان مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی در جام جهانی 2014 برزیل که روز شنبه در هتل المپیک برگزار شد، لباس تیم ملی رونمایی شد.

در پایان مراسم، چراغ‌های سالن خاموش شد و پس از آن بازیکنان تیم ملی نوجوانان که پیراهن تیم ملی را برتن داشتند، روی سن قرار گرفته و به این شکل پیراهن‌های تیم ملی رونمایی شد.

پیراهن تیم ملی طوری طراحی شده که نشانگر پرچم ایران است و هر سه رنگ سبز، سفید و قرمز را در بردارد. همچنین آرم یوزپلنگ ایرانی در گوشه سمت راست پیراهن درج شده است.

در ادامه مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی در جام جهانی 2014 برزیل، پس از پخش نماآهنگ‌هایی از صعود تیم ملی به جام جهانی و جمشید مشایخی، نماآهنگی در مضمون قداست پیراهن تیم ملی ایران با سخنانی از بازیکنان سابق و حال حاضر تیم ملی فوتبال ایران پخش شد.

مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی

در این نماآهنگ که ملی‌پوشانی چون مهدی مهدوی‌کیا، رحمان رضایی، آندرانیک تیموریان، حسن روشن، محمدرضا خلعتبری، سید جلال حسینی، خداداد عزیزی، یحیی گل‌محمدی و خسرو حیدری صحبت می‌کردند، درباره شان و قداست پیراهن تیم ملی فوتبال ایران صحبت‌هایی مطرح شد.

از جمله حاشیه‌های زیبای این نماآهنگ اشک‌های آندرانیک تیموریان بود که سبب تشویق ممتد حاضران در سالن برای او شد.

کد خبر 248012
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها