جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۲
۰ نفر

پرتاب ۲ دستگاه پژو ۲۰۶ در بزرگراه حکیم به لاین مخالف، جان ۴ نفر را گرفت.

حوالی ساعت 23:10پنجشنبه یک دستگاه پژو 206خاکستری رنگ با 5سرنشین، در مسیر شرق به غرب حکیم در حال حرکت بود که از ورودی شیخ فضل‌الله یک دستگاه پژو 206قرمز رنگ نیز در پشت سر آنها در لاین سرعت قرار گرفت و شروع کرد به چراغ‌زدن اما خودروی خاکستری اجازه عبور نداد. کمی جلوتر پژو 206خاکستری رنگ درحالی‌که قصد داشت به‌خودروی پشت سری خود راه دهد، به سمت راست رفت اما ناگهان مشاهده کرد یک سمند مسیر را پر کرده که بلافاصله سر جای خود برگشت.

در این لحظه 206قرمز رنگ به‌دلیل سرعت بالا با پژو خاکستری رنگ برخورد کرد که در پی این حادثه، هر دو خودرو با عبور از گاردریل به لاین مخالف اتوبان حکیم پرتاب شدند و با 6دستگاه خودروی دیگر برخورد کردند. در این تصادف 2سرنشین پژو خاکستری و راننده 206قرمز در محل حادثه کشته شدند. همچنین راننده یک دستگاه پراید که زن بارداری بود و در لاین مخالف این خودروها حرکت می‌کرد پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران با اعلام این خبر گفت:در این حادثه دست راننده پژو 206خاکستری رنگ قطع شد. همچنین 7نفر مجروح شدند که حال سایر مجروحان به جز یک نفر مساعد گزارش شده است.وی افزود: بررسی‌های پلیس نشان می‌دهد 2خودروی پژو 206به‌صورت برابر در این حادثه مقصر بودند.

خودروی خاکستری رنگ بنابر اظهارات شاهدان قبل از تونل رسالت در مسیر شرق به غرب حکیم حرکات مخاطره‌آمیز مکرر داشته و به‌خودروهایی که در لاین سرعت پشت سرش بودند، راه نمی‌داده است. از سوی دیگر راننده خودروی قرمز رنگ نیز قصد داشت یکی از اقوام خود را برای یک مهمانی ببرد برای همین عجله بیش از اندازه داشته که این شتاب کار دستش داد. به گفته وی، بررسی‌ها نشان می دهد که پژو قرمز رنگ دارای تخلفات متعدد و 2 میلیون و 400 هزار تومان خلافی و پژوی دیگر نیز بیش از 500 هز ار تومان خلافی داشته است.

کد خبر 246930
منبع: همشهری آنلاین

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز