مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۵
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: شرکت هم وطا به نمایندگی از گروه مالی گردشگری با انعقاد قرارداد رسمی با تهیه کنندگان فیلم سینمایی شهر موش‌ها، مالکیت ۷۰ درصدی مادی و معنوی این اثر را به نام خود ثبت کرد.

محمد علی مشکیان

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، محمد علی مشکیان مدیرعامل شرکت هم وطا با اعلام این مطلب در مجمع سالیانه این شرکت، افزود: گروه مالی گردشگری که شرکت هم وطا کارگزار تمامی فعالیت­‌های فرهنگی هنری و تبلیغاتی آن است، علاوه بر فعالیت‌های اقتصادی در راستای ایفای رسالت‌های فرهنگی اجتماعی خود، سرمایه گذاری این پروژه فاخر سینمایی را به عهده گرفت.

وی گفت: بر اساس قرارداد رسمی امضا شده با آقای علی سرتیپی و خانم منیژه حکمت تهیه کنندگان فیلم، علاوه بر در اختیار گرفتن مالکیت 70 درصدی اثر شهر موش‌ها، بانک گردشگری نیز به عنوان حامی اصلی فیلم شهر موش‌ها این اثر خاطره انگیز را پس از 30 سال به مردم فرهنگ دوست ایران تقدیم خواهد کرد.

مشکیان افزود: این فیلم مختص نسل قدیم و یا خاص کودکان امروز نیست، بلکه به دلیل 30 سال بزرگ شدن شخصیت‌های خاطره انگیز مدرسه موش‌ها، ازدواج، بچه‌دار و شاغل شدن و حضورشان در شهری که به لحاظ زمانی معاصر زندگی امروز ما است، همراه با کارگردانی بی بدیل خانم مرضیه برومند و فیلمنامه‌ای پرکشش و قوی همه‌ی نسل های کنونی جامعه را به سینماهای کشور خواهد کشاند و اطمینان داریم که این فیلم پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از همکاری خوب تهیه کنندگان این فیلم اظهار امیدواری کرد که این همراهی بخش خصوصی در دو حوزه ی اقتصاد و فرهنگ، طلیعه‌ای بر همکاری‌های بیشتر و گسترده‌تر در آینده باشد.

کد خبر 245684

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار