همشهری آنلاین: مسابقات قهرمانی کشور ورزشکاران گروه بیماران خاص در رشته‌های تنیس روی میز، شنا و شطرنج در شهر شیراز به پایان رسید.

کاپ قهرمانی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، بیماران خاص و پیونداعضاء، مسابقات قهرمانی کشور ورزشکاران گروه بیماران خاص در رشته‌های تنیس روی میز، شنا و شطرنج در شهر شیراز و به میزبانی هیأت ورزش‌های ناشنوایان، بیماران خاص و پیونداعضاء استان فارس به پایان رسید.

در این مسابقات آقایان ورزشکار در گروه هموفیلی در رشته شنا، بانوان ورزشکار در گروه تالاسمی ماژور و آقایان در گروه دیابت نوع یک در رشته تنیس روی میز، و بانوان ورزشکار در گروه دیابت نوع یک و آقایان در گروه تالاسمی ماژور در رشته شطرنج بدون رده سنی و به صورت آزاد با یکدیگر به مسابقه پرداختند.

در پایان مسابقات و در مراسم اختتامیه به نفرات اول تا سوم مدال و جوایز نقدی، و به تیم‌های برتر کاپ و حکم قهرمانی اهداء گردید.

نتایج به دست آمده این مسابقات به شرح ذیل می‌باشد:

**شنا

50 متر قورباغه:

1- شاهین ملک‌محمدی از استان تهران

2- حسین سلیمانی از استان تهران

3- محمد چرامی از استان خوزستان

50 متر آزاد:

1- شاهین ملک‌محمدی از استان تهران

2- حسین سلیمانی از استان تهران

3- رسول فلاح‌زاده از استان یزد

تیمی:

1- تهران 2- یزد 3- اصفهان

**شطرنج

بانوان دیابتی:

1- نسا رضایی از استان همدان

2- فهیمه رنجبران از استان همدان

3- فریبا مرادی از استان همدان

آقایان دیابتی:

1- مجتبی یوسفی از استان خوزستان

2- فریدون اشتری از استان خوزستان

3- محسن محمودی از استان مرکزی

آقایان تالاسمی:

1- ایمان بخششی از استان هرمزگان

2- بابک چراغیان از استان فارس

3- حسین گلوی از استان گلستان

**تنیس روی میز

آقایان -انفرادی

1- جمال فتاحی از استان خوزستان

2- محمد رضایی از استان آذربایجان شرقی

3- محمدجواد شاه‌محمدی از استان اصفهان

سوم مشترک- اسماعیل ذوالفقاری از استان اصفهان

آقایان -دوبل:

1- جمال فتاحی -محمد رضایی

2- محمدجواد شاه‌محمدی -اسماعیل ذوالفقاری

3- امیر حسین کمانی -محسن محمدی

سوم مشترک- سجاد جعفری -محمد باباخانی

آقایان - تیمی:

1- اصفهان 2- آذربایجان شرقی 3- خوزستان

بانوان -انفرادی

1- فاطمه جلالی از استان گلستان

2- رؤیا سادات نقیبی از استان گلستان

3- طاهره غفاری از استان قم

سوم مشترک- آزاده قاسمی از استان همدان

بانوان -دوبل:

1- رؤیا سادات نقیبی -فاطمه جلالی

2- الهام جلالی -فاطمه تیموری

3- مریم احدی -نرگس غلامی

سوم مشترک- طاهره غفاری -فائزه پورقاسمی

بانوان -تیمی:

1- همدان 2 -گلستان 3- بوشهر و فارس

 

کد خبر 243517

برچسب‌ها