همشهری آنلاین: دکتر علی اکبر فرهنگی می‌گوید: من شک ندارم که شاگردان تربیت شده توسط مرحوم معتمد‌نژاد به هر شکل تلاش خواهند کرد تا راه او را ادامه دهند و باور دارم که زمین هیچ‌گاه از حجت خداوند خالی نخواهد ماند.

علی‌اکبر فرهنگی

علی‌اکبر فرهنگی استاد علم ارتباطات و روابط عمومی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تسلیت ضایعه درگذشت کاظم معتمد‌نژاد اظهار کرد: مرحوم دکتر معتمدنژاد انسانی دانشمند، دقیق، دلسوز و رئوف بودند. بنده با این‌که با ایشان همکاری نزدیکی نداشتم، اما در حوزه کاری ایشان کار کرده‌ام و باید بگویم که خود من هم امروز عزادارم.

وی ادامه داد: در سال‌های گذشته مکرر پیش آمده بود تا در نشست‌های عمی مشترکی با ایشان، حضور داشته باشم. در همه این نشست‌ها منش و سعه صدر ایشان برای من بسیار قابل اعتنا بود. به نظر من ایشان در حوزه کاری خود دانشمندی بود که همیشه برای افرادی که با ایشان و حوزه کاری ایشان در ارتباط بوده‌اند راهگشا بوده است.

فرهنگی با اشاره به منش علمی مرحوم معتمدنژاد گفت: ایشان در حوزه کاری خود دانشمند برجسته‌ای بود که به تکاپوی همیشگی برای کسب علم شناخته می‌شد. در طول زندگی‌اش همواره تلاش داشت تا خودش را بر علم روز جهان در شاخه کاری‌اش مسلط کند و جامعه علمی هم به تناسب از او برخوردار می‌شد. ایشان تا وقتی توان داشت تلاش می‌کرد تا گامی در حوزه کاری‌اش بردارد که این موضوع در پرورش دانشجویان متعدد توسط او، قابل توجه و پیگیری است.

این استاد ارتباطات تاکید کرد: من شک ندارم که شاگردان تربیت‌شده توسط او به هر شکل تلاش خواهند کرد تا راه او را ادامه دهند و باور دام که زمین هیچ‌گاه از حجت خداوند خالی نخواهد ماند. مرحوم معتمدنژاد شاگردان زیادی تربیت کرده است که در ادامه راه می‌توانند مسیر او را طی کنند و تکمیل کنند. این شیوه‌ای است که از گذشته‌ها دور و در یونان باستان رواج داشته و تا به امروز هم ادامه پیدا کرده است. من شک ندارم راه و تلاش علمی دکتر معتمد‌نژاد ادامه پیدا خواهد کرد و فعالیت‌های او بی‌نتیجه باقی نخواهد ماند.

 

کد خبر 241380

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار