همشهری آنلاین: سرمربی پیشکسوتان پرسپولیس گفت: مطمئن باشید حالا که ۲ هزار نفر را به کارگران کشانده‌ایم ۱۰۰ هزار نفر را هم به آزادی می‌کشانیم.

علی پروین

به گزارش فارس، علی پروین پس از آخرین تمرین پیشکسوتان اظهار داشت: اگر کاری انجام شده به صورت گروهی است، همه نسل‌های مختلف فوتبال ایران و پرسپولیس به کارگران آمدند و یاد و خاطره گذشته را زنده کردند. مطمئن باشید حالا که 2 هزار نفر را به کارگران کشانده‌ایم 100 هزار نفر را هم به آزادی می‌کشانیم.

وی افزود: افتخار من این است که این مردم من را پروین کردند و من همیشه به این پیشکسوتان افتخار می‌کنم. چند روز بسیار خوب را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم که این روزها ادامه‌دار باشد. همه اینها از بزرگان پرسپولیس هستند و من افتخارم این بود که همه اینها را دور یکدیگر جمع کردم.

وی ادامه داد: ما باید میلان را با مالدینی، بدون مالدینی، با جرزنی و کمک داور شکست دهیم. ما هم از جوانان استفاده می‌کنیم و هم از بزرگان. من حتی با کریمی و دایی هم گفت‌وگو کردم اما دایی چون بازی حساس و سرنوشت‌سازی را پیش رو داشت نمی‌توانست به این بازی بیاید. البته کریمی هم دلش با پرسپولیس است و ان‌شاءالله همه این بزرگان از این به بعد هم دور هم جمع باشند و کدورت‌ها را کنار بگذارند.

پروین خاطرنشان کرد: شما می‌دانید نوه من استقلالی دو آتیشه است اما روز پنجشنبه قرمز و آبی ندارد چون همه برای حمایت پیشکسوتان فوتبال ایران باید به ورزشگاه بیایند، ما از میلان نمی‌ترسیم چون همیشه ما پرسپولیس هستیم و آسیا را به لرزه درآورده‌ایم. ان‌شاءالله اگر خدا بخواهد روز پنجشنبه نیز بچه‌ها سربلند می‌شوند و با یک بازی خوب ستارگان را شکست می‌دهیم. هم جوان می‌بریم هم پیرمرد، هر جا که گیر کردیم تصمیم جدید می‌گیریم.

پروین در پاسخ به سؤالی که چه زمانی لیست نهایی بازیکنان را اعلام خواهید کرد،‌ گفت: ان‌شاءالله اگر خدا بخواهد فردا صبح لیست نهایی را اعلام خواهیم کرد. هر کس با ما جزو 18 نفر بود به هتل می‌آید هرکس هم نبود دعوتش می‌کنیم و قدمش روی چشم. همین که بچه‌ها با این سن و سال دور همدیگر جمع شدند و با یکدیگر گفتند و خندیدند و صحنه‌های قشنگی در ورزشگاه کارگران به وجود آوردند خودش کلی بود. ان‌شاءالله از این به بعد هیچکدام از پیشکسوتان پرسپولیس با یکدیگر قهر نباشند و همه در صلح و صفا با همدیگر زندگی کنند.

کد خبر 240317
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز