همشهری آنلاین: دبیر انجمن صنفی روزنامه‌نگاران گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نقش شیخوخیت را در فک پلمپ انجمن صنفی روزنامه‌نگاران بازی می‌کند.

انجمن صنفی

بدرالسادات مفیدی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این‌ پرسش که درخواست‌های انجمن صنفی روزنامه‌نگاران از وزارتخانه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی و کار و امور اجتماعی تا کنون به نتیجه‌ای رسیده است؟ اظهار کرد: در شرف اقدام از طرف هر دو وزارتخانه‌ هستیم. پیرو نامه‌ای که انجمن صنفی روزنامه‌نگاران به شخص آقای علی جنتی - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی - نوشته بود‌، مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انجمن صنفی تماس گرفت و طی نشستی که با آن‌ها داشتیم، قرار شد که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازگشایی انجمن صنفی روزنامه‌نگاران نقش شیخوخیت را ایفا کند.

او ادامه داد: در راستای درخواست انجمن صنفی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آقای علی ربیعی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی - نیز با واسطه به ما قول داد که مشکلات برای بازگشایی انجمن به‌زودی حل شود.

دبیر انجمن صنفی روزنامه‌نگاران در پاسخ به این پرسش که آیا نمایند‌ه‌ای از این انجمن در نشست شورای هماهنگی مطبوعات شرکت خواهد کرد؟ گفت: در این زمینه با انجمن صنفی تماس گرفته و طی گفت‌وگویی که انجام شد، انجمن صنفی روزنامه‌نگاران حضور نماینده‌اش را در جلسات شورای هماهنگی انجمن‌های صنفی مطبوعات منوط به فک پلمپ دفتر انجمن دانست.

کد خبر 233955
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز