همشهری آنلاین: گمردم با پیروی از اسلام و حرکت در مسیر ولایت فقیه از خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس پاسداری کنند.

مادر

مادر شهید ایرج خرم‌جاه در گفت‌وگو با ایسنا افزود: مردم به ویژه جوانان باید ادامه دهنده راه شهدا باشند و در مسیر درست حرکت کنند. دشمنان اسلام سعی در منحرف کردن مسیر انقلاب دارند اما مردم نباید اجازه دهند آنان به اهداف خود برسند.

وی خاطرنشان کرد: به جای آوردن واجبات،حفظ حجاب، راستگویی، امر به معروف و نهی از منکر و تقوای الهی عواملی هستند که بنیاد اسلام را محکم می‌کنند.

مادر شهید خرم جاه گفت: من 27 سال کسی را به عنوان فرزند در دل خاک قرار گرفته فرض می‌کردم که از پوست و خون من نبود اما همچون فرزند خودم با او درد و دل می‌کردم و غصه‌های دلم را با او در میان می‌گذاشتم. حالا که ایرج شناسایی شده به هیچ وجه با شهیدی که در طول این سالها بر سر مزارش می‌رفتم احساس غریبگی نمی‌کنم و فکر می‌کنم دو پسر داشتم که در راه خدا شهید شدند.

وی ادامه داد: من اگر پنج پسر دیگر هم داشتم همه آنها را به جبهه می‌فرستادم در راه امام و انقلاب با دشمن بجنگند و اگر هم شهید می‌شدند هیچ ناراحتی به دل راه نمی‌دادم چون یقین داشتم آنان نیز همچون ایرج در پیشگاه خداوند رستگارند.

وی گفت: امیدوارم هویت شهیدی که هم اکنون به جای فرزند من در استان البرز به خاک سپرده شده نیز شناسایی شود تا دل مادر او نیز آرام شود.

وی اضافه کرد: من همچون روال گذشته بر سر مزار این شهید می‌روم و مانند پسر خودم که هم اکنون در گلزار شهدای همدان آرمیده به او احساس دارم.

کد خبر 231240

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار