همشهری آنلاین: برج میلاد تهران به مناسبت هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریور به مدت یک هفته میزبان ۳۰ نویسنده و مترجم حوزه دفاع مقدس در برنامه شب‌های داستان خواهد بود.

به گزارش همشهری آنلاین، شب‌های داستان عنوان برنامه‌ای است که از 31شهریور تا 6 مهر (همزمان با هفته دفاع مقدس) از ساعت 18 در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد و طی آن هر روز چهار یا پنج نویسنده و مترجم به داستان‌خوانی می‌پردازند.

در این برنامه داستان‌نویسان و مترجمان فعال در حوزه دفاع مقدس همچون مجید قیصری، محمدعلی علومی، احمد دهقان، سعید فیروزآبادی، جمال میرصادقی، بلقیس سلیمانی، مسعود امیرخانی، مهدی ربی، مژده دقیقی، جواد افهمی، علیرضا محمودی ایرانمهر، کامران محمدی، حسین پاینده،، شهریار عباسی، محسن فرجی، علی اصغر حداد، رضا رئیسی، سپینود ناجیان، اصغر نوری، محمدسرور رجایی، رضا امیرخانی، عدنان غریفی، محمدرضا گودرزی، محمدرضا بایرامی، فرهاد حسن‌زاده، فریدون عموزاده خلیلی، اسدالله امرایی و حسن محمودی حضور خواهند داشت.

در این برنامه همچنین فرزندان مرحوم احمد محمود و اسماعیل فصیح داستان‌هایی را از آن نویسندگان برای حاضران خواهند خواند.در این برنامه داستان‌هایی هم که (تا سقف هزار کلمه) از جانب علاقه‌مندان داستان‌نویسی به نشانی shabhayedastan@gmail.com ارسال شود، انتخاب و نویسندگان آنها برای شرکت در برنامه دعوت می‌شوند.

شب‌های داستان قرار است تا پایان سال 92 در دو دوره دیگر نیز با حضور دیگر نویسندگان و مترجمان برگزار شود.

کد خبر 230937

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار