همشهری آنلاین: فروش فیلم «هیس دختر‌ها فریاد نمی‌زنند» به یک میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان رسید.

ایسنا نوشت: علی سرتیپی مدیرعامل موسسه فیلمیران اعلام کرد: فیلم «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» به کارگردانی پوران درخشنده، در سه هفته‌ای که از اکران آن گذشته، به فروش خیلی خوبی دست یافته است که اگر همین روند ادامه پیدا کند، اتفاق خوبی در سینمای ایران رخ می‌دهد.

او با اشاره به اینکه فقط شب گذشته، 31 مرداد ماه «هیس ...»، 68 میلیون تومان در تهران فروش داشته است‌، گفت: در این مدت میزان فروش نه تنها افت نداشته است، بلکه هر روز بر تعداد تماشاگران آن افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: تاکنون فیلم «هیس ...» در تهران یک میلیارد و 70 میلیون تومان و در شهرستان‌ها 550 میلیون تومان فروش داشته است.

سرتیپی همچنین درباره‌ آخرین آمار فروش فیلم «دهلیز» گفت: روند فروش این فیلم نیز صعودی است و شب گذشته در تهران 31 میلیون تومان فروخته است.

وی خاطرنشان کرد: به این ترتیب فروش کل فیلم «دهلیز» در تهران تا شب گذشته (31 مرداد ماه)، 370 میلیون تومان و در شهرستان‌ها 150 میلیون تومان بوده است.

در «دهلیز» بازیگرانی چون رضاعطاران، هانیه توسلی، شاهرخ فروتنیان، نگار عابدی، افسانه چهره آزاد و محمد رضا شیرخانلو ایفای نقش کرده اند.

به گفته سرتیپی فیلم «گذشته» به کارگردانی اصغر فرهادی نیز تاکنون در تهران یک میلیارد و 270 میلیون تومان فروش داشته است.

تهیه‌کننده «جابه جا» نیز از فروش 780 میلیون تومانی این فیلم خبر داد.

حسن توکل‌نیا با ابراز رضایت از میزان فروش «جابه جا» به خبرنگار ایسنا گفت: این فیلم تا شب گذشته (31 مرداد) در تهران 465 میلیون تومان و در شهرستان‌ها 315 میلیون تومان فروش داشته است.

او با اشاره به اینکه هنوز چهار هفته دیگر از اکران فیلم باقی مانده است، افزود: امیدوارم در این مدت، میزان فروش فیلم «جابه جا» به یک میلیارد تومان برسد.

«جابه‌جا» به کارگردانی علی توکل‌نیا فیلمی کمدی است که اکبر عبدی، المیرا عبدی، افسانه چهره‌آزاد، مهران رجبی، جواد عزتی، حمید لولایی، مهران غفوریان، ناصر گیتی‌جاه و دانیال مرادی در آن ایفای نقش کرده‌اند.

این فیلم داستان فردی را روایت می‌کند که به اشتباه با یک فرمانده جنگ «جابه‌جا» گرفته شده است و موجب اتفاقاتی در زندگی‌اش می‌شود.

کد خبر 228145
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز