مدیرعامل بانک مسکن با تأکید بر اینکه سیاست‌های ما در راستای پرداخت خط اعتباری مصوب مسکن مهر هیچ تغییری نمی‌کند و جای نگرانی وجود ندارد، تأکید کرد: پیشنهاد رهن ثانویه را به بانک مرکزی داده‌ایم و هنوز با آن موافقت نشده است.

مسکن مهر

به گزارش ایسنا، قدرت‌الله شریفی با بیان اینکه مردم هیچ نگرانی نسبت به پرداخت تسهیلات مسکن مهر نداشته باشند، تصریح کرد: 820هزار واحد به مرحله فروش اقساطی رسیده‌اند. شریفی در پاسخ به اینکه آیا بازپرداخت اقساط تسهیلات مسکن مهر از سوی مردم به خوبی انجام می‌شود، گفت: در بازپرداخت تسهیلات مسکن مهر هیچ مشکلی وجود ندارد و مردم برای حفظ تنها دارایی خود اقدام به پرداخت اقساط می‌کنند و معوقات موجود مربوط به افرادی است که چند قسط را با هم پرداخت می‌کنند.

مدیرعامل بانک مسکن درباره 20ساله شدن زمان پرداخت اقساط مسکن مهر گفت: این امتیاز برای پروژه‌هایی قابل اجراست که هنوز به مرحله فروش اقساطی نرسیده‌اند و در مرحله مشارکت قرار دارند اما به‌دنبال اجرای سازوکاری هستیم تا برای افرادی که واحد خود را فروش اقساطی کرده‌اند و بازپرداخت تسهیلاتشان 15ساله است امکانی را فراهم کنیم که بتوانند اقساط تسهیلات را طی 20سال پرداخت کنند که البته این امر به تمایل متقاضیان بستگی دارد.

کد خبر 228079

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار