همشهری آنلاین: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مراحل قانونی تعیین اعضای هیئت امنای تامین اجتماعی مبتنی بر پیشنهاد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تصویب شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی است.

مهر نوشت: در پی انتشار اخباری مبنی بر انتصاب مدیر عامل و ترکیب هیئت امنای تامین اجتماعی، روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاعیه ای به شرح زیر منتشر کرد.

با توجه به اخبار منتشر شده در خصوص ترکیب هیئت امنای تامین اجتماعی به اطلاع می رساند مراحل قانونی تعیین اعضای هیئت امنای تامین اجتماعی مبتنی بر پیشنهاد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تصویب شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی است که با توجه به عدم تحقق شروط مذکور در تصمیمات اخیر هیچ گونه تغییری در ترکیب اعضای قبلی هیئت امنای مذکور از نظر این وزارتخانه صورت نپذیرفته و اعضای قانونی هیئت امنا، اعضای قبل از تاریخ 1/5/1392 است.

بدیهی است پس از بررسیهای لازم ترکیب اعضای جدید هیئت امنا با پیشنهاد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تصویب شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی مشخص گردیده و به اطلاع عموم  خواهد رسید

با توجه به این اطلاعیه، به عضویت سعید مرتضوی و ناصر برهانی در هیئت امنای تامین اجتماعی پایان داده شد. پیش از این طی احکامی این دو نفر به عنوان عضو هیئت امنای تامین اجتماعی بدون تصویب شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی  منصوب شده بودند. 

کد خبر 227528

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز