همشهری آنلاین: رییس‌جمهور گفت: روز قدس یک راهبرد بین‌المللی برای تبیین تغییر نظام یکسویه و ظالمانه حاکم بر جهان به نفع ملت‌ها است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری دکتر محمود احمدی‌نژاد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه موضوع سخنانش در روز قدس، موضوع هسته‌ای است، اظهار داشت: روز قدس، روز ملت‌ها و ارزش‌های انسانی است. ملت ما به خوبی می‌دانند در این روز چه کار کنند، همانطور که در طول 34 سال گذشته، کار خود را به خوبی انجام داده‌اند.

رییس‌جمهور با تأکید بر اینکه امسال روز قدس از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، تصریح کرد: این حساسیت به دلیل تحولاتی است که در منطقه و جهان رخ داده و شاید به نوعی این خیال خام را برای صهیونیست‌ها ایجاد کرده که این شرایط فرصتی برای زورگویی و آدم‌کشی حرفه‌ای آنهاست. آنها فکر می‌کنند با درگیری‌های داخلی در منطقه که به ایجاد آن کمک کردند، می‌توانند نفس راحتی بکشند.

دکتر احمدی‌نژاد افزود: مردم با حضور با شکوه خود در راهپیمایی روز قدس بار دیگر ثابت خواهند کرد، صهیونیست در دنیای امروز و در جهان جایی ندارد و آنها باید صحنه را به نفع ملت‌ها، عدالت و کرامت انسانی خالی کنند.

کد خبر 225489
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار