همشهری آنلاین: وزیر اطلاعات درباره دیدار اعضای دولت احمدی‌نژاد با رئیس‌ جمهور منتخب ملت گفت: من هم با آقای روحانی دیدار کردم و اولین هم بودم.

فارس نوشت: حجت‌الاسلام حیدر مصلحی در حاشیه جلسه 19 تیر ماه هیئت وزیران پاسخ به سؤالی درباره مهم‌ترین دستاورد وزارت اطلاعات در دولت احمدی‌نژاد اظهار داشت: یک اقدام بزرگ و ارزشمندی که دوستان ما داشتند، بحث دستگیری ریگی بود که با کیفیت خاصی انجام شد.

وی افزود: البته اقدامات اینچنینی در ابعاد دیگر داریم اما این اقدام نو و تازه بود که علیرغم تلاش سرویس‌های مختلف برای ارائه نمونه‌ای مشابه آن، هنوز نتوانستند موفق شوند.

وزیر اطلاعات گفت: سرویس‌های اطلاعاتی با این اقدام سربازان گمنام امام زمان متوجه شدند که جمهوری اسلامی به حول و قوه الهی توانسته در مجموعه‌های مختلف‌شان نفوذ کرده و با این نفوذ به نتایج خوبی برسد.

حجت‌الاسلام مصلحی در پاسخ به سؤال خبرنگاری در خصوص دیدار اعضای دولت دهم با رئیس‌ جمهور منتخب ملت اعلام کرد: من هم با ایشان دیدار داشتم و اولی بودم.

گفتنی است پیش از این خبر مربوط به دیدار وزرای احمدی‌نژاد با حجت‌الاسلام حسن روحانی در رسانه‌ها منعکس شده بود اما خبر دیدار وزیر اطلاعات با وی رسانه‌ای نشده بود.

کد خبر 222677
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار