همشهری آنلاین: با آغاز فصل گرم تابستان و سپری شدن انتخابات ریاست جمهوری، سازهای موسیقی بار دیگر در سالن‌های تهران کوک می‌شوند.

ایسنا نوشت: کنسرت «آیینه‌ها» با هنرنمایی همایون شجریان، سهراب پورناظری و گروه «سیاوش» در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

تاریخ اجرای این کنسرت همزمان با اولین روزهای ماه رمضان یعنی 20، 21 و 22 تیرماه است و علاقمندان برای حضور در این اجرا باید بلیت‌های 30 تا 80 هزارتومانی تهیه کنند.

این کنسرت سال گذشته نیز در برج میلاد برگزار شده بود.

***

شهرام ناظری نیز از 14 تا 17 تیرماه هر شب در سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی تهران به روی صحنه می‌رود. شوالیه آواز ایران در این کنسرت قطعاتی از آلبوم‌های «گل‌ صدبرگ»، «لولیان» و...را اجرا خواهد کرد.

قیمت بلیت‌های کنسرت هم 30 تا 80 هزار تومان است.

***

اما کیوان ساکت، بهنام ابوالقاسم و هاشم احمدوند نیز برای حمایت از کودکان کار کنسرت برگزار می‌کنند.

این اجرا در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار خواهد شد و اجرای آلبوم «شرق اندوه» در کنار پیانو نوازی بهنام ابوالقاسم از برنامه‌های این کنسرت است.

این کنسرت 6 و 7 تیر برگزار می‌شود و بهای بلیت آن 30 تا 50 هزارتومان است.

***

محمد اصفهانی خواننده پاپی است که قصد دارد، پس از مدت‌ها 13 تیرماه در سالن همایش‌های برج میلاد سکوتش را بشکند. رهبر ارکستر پویا نیکپور است و اجرا در دو سانس 18 و 21:30 برگزار خواهد شد.

مخاطبان برای حضور در این کنسرت باید بلیت‌های 25 تا 90 هزارتومانی تهیه کنید.

***

فرزاد فرزین 5 و 6 تیرماه در سالن کمپ پتروشیمی بجنورد هر شب در دو سانس به روی صحنه می‌رود.

***

علیرضا قربانی نیز تور کنسرت‌های داخلی خود را 2 و 3 تیرماه در سینما سپهر ساری آغاز می‌کند. در این کنسرت قطعاتی از زنده یاد همایون خرم و فردین خلعتبری اجرا خواهد شد.

***

اما مجیدخراط‌ها 14 تیرماه در دو سانس در سالن اریکه ایرانیان به روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت‌های این کنسرت 30 تا 80 هزارتومان است.

کد خبر 220527
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز