همشهری آنلاین: باشگاه استقلال در بیانیه‌ای اعلام کرد نام مجتبی جباری از فهرست این تیم خارج شد.

فارس به نقل از سایت باشگاه استقلال نوشت: باشگاه استقلال در بیانیه ای خروج مجتبی جباری از این تیم را اعلام کرد. این بیانیه به شرح زیر است:

مجتبی جباری از لیست استقلال خارج شد

استقلالی واقعی کیست؟

این اولین پرسش رسمی باشگاه استقلال است و پرسش‌های بعدی که دم به دم به ذهن متبادر می شوند این‌ها هستند:

آن هواداری استقلالی است که بر این پیراهن بوسه می زند، اشک‌ها و لبخندهایش را هر لحظه و هر جا نثار ارزش و بزرگی این باشگاه می کند، حاضر است نیمی از درآمد ناچیزش را هبه کند، با جان کندن خودش را به ورزشگاه های سراسر کشور می رساند و در بالا و پایین جدول با غرور فریاد «استقلال دوستت داریم» سر می دهد؟ یا آن کس که از کنار این باشگاه به شهرت و مکنت و ثروت می رسد، از این نردبان بالا می رود، از بالا به این تیم نگاه می کند و آن را به سخره می گیرد؟

کدامش استقلالی است؟

کدامشان استقلالی هستند؟

این یا آن؟

کسی استقلالی است که با حرف هایش دل هواداران این تیم که به این باشگاه افتخار می کنند را به درد می آورد، یا آن کس که در همه حال و حتی پس از کنار رفتن از این تیم با احترام از آن یاد می کند؟

استقلالی کدام است؟ آن کس که به حرمت این خیل میلیونی هواداران از قراردادهای چند برابری عبور می کند و همچنان به این پیراهن افتخار می کند یا آن کس که این پیراهن و احترام هوادار را به چرک کف دست می فروشد و با آبرو و احترام و غرور مردمانی که به این تیم عشق می ورزند بی احترامی می کند؟

پاسخ به این پرسش شاید برخی را از غرور بیش از حد جدا کند، همان ها که امروز و در مقطع حساس کنونی که تشعشع ستاره سوم مردم سرزمین ایران را مسخ کرده هم حاضر نیستند اندکی به این تشعشع خیره شوند و لحظه ای لبخند بزنند و کمی مشت گره کنند و برای این مردم و برای باشگاهی که سازنده آنها بود بکوشند و این همه روی اعصاب رژه نروند!

استقلال مسخره نیست. این باشگاه با آن همه افتخار و ستاره روی سینه و آن همه مدالهای رنگارنگ و آن همه هوادار مسخره نیست! مسخره کسی است که از هیچ با توسل به استقلال محترم به همه چیز می رسد و نمی داند که برای بازیکن شدن آن جنابان میلیاردها تومان، همین باشگاه هزینه کرده و از دستمزدهای آنچنانی گرفته تا زمینهای تمرینی و مربیان و همبازیان و هتلها و هواپیماها را به خدمت ایشان درآورده تا این شود که شده است!

.................

استراتژی باشگاه ۲ ستاره استقلال برای امسال اینست:

تنها استقلالی‌های متعصب و واقعی را لازم داریم، همان‌ها که به این هوادار و این باشگاه توهین نمی‌کنند، همان‌ها که تا برق قهرمانی آسیا را دیده اند برای به چنگ آوردن آن لحظه شماری می کنند و به هیچ چیز جز این فکر نمی کنند! نه آنها که در استقلال زیدان شدند و نمی دانند که بدون استقلال هیچ نیستند! نه آنها که متوجه نیستند طی سال‌های اخیر استقلال چقدر پای مصدومیت‌های تکراری آنها ایستاده و تاوان داده تا سرپا بایستند و هنوز زیدان باشند، نه آنها که بیش از همه(۹۰ درصد) پول گرفته اند و نمی دانند در تیم‌های دیگر از این خبر ها نیست و نمی دانند بازیکنانی چون همین پژمان نوری ۷۵ درصد از پولشان را نگرفته اند اما به احترام هوادارانشان چنین حرف‌ها و ادبیاتی را به خدمت نمی گیرند!

و حرف آخر اینکه:

کادر فنی مجرب استقلال مجتبی جباری را به دلیل رفتار غیرحرفه‌ای و ادبیات غلط و با کمال احترام از لیست کنار گذاشت و ایشان می تواند به هر تیمی که دوست دارد نقل مکان کند و تیمش را معرفی کند! استقلال بیش از این نمی تواند از کسی طلبکار باشد و پای او بایستد و تاوان بدهد و حرمت هوادارش را هم لگدمال شده ببیند!

باشگاه فرهنگی ـ ورزشی استقلال ایران

کد خبر 220087

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار