مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۹
۰ نفر

همشهری آنلاین: جمشید مشایخی معتقد است: همه چیز سینما به هم ریخته و اختلافات زیاد است بنابراین امیدوارم از وضعیت فعلی خارج شویم.

این بازیگر پیشکسوت سینما،‌ تئاتر‌، تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینکه یک سال و نیم است که خانه‌نشین شده‌است، ادامه داد: یکی دو پیشنهاد بود که راضی‌ام نکرد. متاسفانه همه چیز به هم خورده است و کسی به تعهدش پایبند نیست.

وی ادامه داد: کاری به نام «اولین باران پاییزی» به تهیه کنندگی سیمافیلم برای تلویزیون انجام دادم که هنوز نیمی از دستمزد مرا بعد از گذشت بیش از یکسال نداده‌اند و من هم اخلاقم به گونه‌ای نیست که بخواهم پیگیر حقوقم باشم.

مشایخی در بخش دیگری از سخنانش به ایسنا گفت: اغلب مردم عصر‌ها به خانه می‌آیند و سریال‌های بی‌ربط ماهواره را می‌بینند. در حالی که باید خودمان آنقدر کار خوب داشته باشیم که مردم رغبت نکنند سراغ آنها بروند.

بازیگر «کمال‌الملک» گفت: ما هنرمندان بزرگی داریم که بتوانند کار خوب انجام دهند ولی متاسفانه همه بیکار هستند و سینما خوابیده است.

جمشید مشایخی در بخش پایانی سخنانش از ناصر تقوایی یاد کرد و گفت: کارگردانان بزرگی مانند ناصر تقوایی‌ مدت‌ها است که کار نکرده‌اند. خانه سینمایی هم بود که به هم زدند و با بستن آن همه چیز به هم خورده است اما امیدوارم در دوره‌ی جدید این مشکلات حل شود و سینما دوباره رونق بگیرد.

کد خبر 219318
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار