همشهری آنلاین: ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه ای با تجلیل از حضور حماسی مردم و خلق حماسه سیاسی،انتخاب حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی را به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت تبریک گفت.

ارتش

متن این بیانیه به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش بدین شرح است:

سرانجام شور وشوق و هیجان ملت سربلند و انقلابی ایران اسلامی به ثمر نشست و حماسه سیاسی مورد نظر رهبر معظم انقلاب تحقق یافت و امت همیشه در صحنه، بار دیگر چشم جهانیان را به ایران و ایرانی خیره ساخت.

دشمن،درنهایت ناباوری انگشت تحیر به دندان گزید و همانند گذشته ناگزیر در برابر عظمت و اقتدار ملت بزرگ و سرافزاز ایران که با حضور در پای صندوق های رای، معنا و مفهوم مردم سالاری دینی را به همگان نشان داد، سر تعظیم و تکریم فرود آورد.

با تبریک این حماسه عظیم به حضور مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای عزیز و ملت قهرمان ایران و رئیس جمهور منتخب جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر حسن روحانی از درگاه حضرت باریتعالی توفیقات روز افزون ایشان را در خدمت به مردم و پاسداری از ارزش های انقلاب و دفاع مقدس و نگاهبانی از میراث معمار کبیر انقلاب یعنی نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه خواستاریم .

امیدواریم این اعتماد مردمی به عنوان یک پشتوانه عظیم برای ایشان، زمینه ساز ترقی و پیشرفت و آبادانی کشور عزیزمان، ایران اسلامی باشد.

 

کد خبر 219092
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز