محمد ملاحسینی: مدیران روابط عمومی پدافند هوایی و نیروی هوایی ارتش از محتوای مطالب متنوع صفحه دفاع همشهری آنلاین ابراز خرسندی کردند.

صفحه دفاع همشهری آنلاین 25 اسفند سال 1392 به مجموعه صفحات این وب‌سایت اضافه شد و کمتر از 3 ماه توانست توجه 2 نهاد‌ دفاعی کشورمان را به خود جلب کند.

چند روز پیش مسئولان و مدیران روابط عمومی پدافند هوایی و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی، طی تماس تلفنی و حضور در تحریریه همشهری آنلاین نسبت به مطالب صفحه دفاع ابراز رضایت کردند.

آنها همچنین برای همکاری با مسئولان صفحه دفاع همشهری آنلاین نسبت به پوشش بهتر و دقیق‌تر اخبار و گزارشات این 2 نهاد دفاعی اعلام آمادگی کردند.

همچنین قرار شد تا از این طریق رشادت‌های دلاورمردان پدافند هوایی و نیروی هوایی ارتش که در طول هشت سال دفاع مقدس برگ زرینی از خود به جا گذاشته‌اند منعکس شود.

صفحه دفاع همشهری آنلاین به تمامی نهاد‌ها و چهره‌های دفاعی کشورمان اختصاص دارد و همواره سعی شده اخبار و گزارشات به شکل کامل، متنوع و همراه با مدخل‌ (چانک) اختصاصی ارائه شود.

صفحه دفاع همشهری آنلاین در حال حاضر دارای پنج مجله به نام‌های؛ دفاع مقدس، شهدای دفاع مقدس، چهره‌های دفاعی ایران، نهادهای دفاعی ایران و تجهیزات دفاعی ایران است.

در این مجلات همانطور که از اسم آنها پیداست، سعی شده به شکلی کامل و قابل استناد به موضوعات حوزه دفاع و امنیت پرداخته شود.

ضمن تشکر از توجه ویژه مدیران و مسئولان روابط عمومی پدافند هوایی و نیروی هوایی ارتش به صفحه دفاع همشهری آنلاین و ابراز رضایت آنها، مسئولان صفحه دفاع همشهری آنلاین از دیگر نهادهای دفاعی کشورمان برای انعکاس اخبار دعوت به همکاری به عمل می‌آورد.

کد خبر 218548

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار