همشهری آنلاین: مرضیه برومند خالق "مدرسه موش‌ها" می‌گوید ممکن است در سینما بعضی جزئیات به چشم نیاید ولی در بهتر شدن کلیت کار بسیار مهم و حائز اهمیت است.

broumand

مرضیه برومند کارگردان و بازیگر پیشکسوت کشورمان در گفت و گو با خبرنگار سرویس مد و لباس خبرگزاری هنر ایران گفت: برای من به عنوان یک کارگردان بسیار مهم است که لباس بازیگرهایم را چه کسی و با چه دیدگاهی طراحی می‌کند.

او ادامه داد: نوع پوشش بازیگرها در اینکه نقش‌شان قابل باور جلوه کند بسیار تاثیرگذار است و اگر به این مقوله توجه نشود تماشاگر هوشمند امروز خیلی سریع ری اکشن نشان می‌دهد و در واقع بازیگر را پس می‌زند.

کارگردان"زی زی گولو" گفت: شاید بعضی‌ها فکر کنند که چون من اکثرا برای کودکان کار می‌کنم خیلی حساسیتی روی لباس کاراکترهایم ندارم که باید بگویم کاملا برعکس است و اتفاقا با حساسیت بیشتری طراحی لباس کارهای کودکم را پیگیری می کنم.

برومند درباره طراحی لباس آخرین ساخته اش "آب پریا" گفت: به دلیل اینکه این سریال که نوروز پخش شد فضای فانتزی داشت باز هم مسئله پوشش کاراکترهایم بسیار زیاد قابل پرداخت و حساس بود بنابراین من باید با محدودیت‌هایی که وجود دارد لباسی بر تن بازیگرهایم بکنم که فضای فانتزی را به تماشاگر منتقل کند.

کد خبر 217630

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار