همشهری آنلاین: نشست مشترک محمد رضا عارف با اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برگزار شد که در این دیدار این نامزد انتخابات ریاست جمهوری به جایگاه خاتمی در اصلاحات اشاره کرد.

ایسنا نوشت: در این دیدار محمدرضا عارف به تشریح هدف خود از اعلام نامزدی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جهوری پرداخت و بر کارآمدی گفتمان اصلاح طلبی تاکید کرد.

وی راه برون رفت از مشکلات را تمسک به کار و خرد جمعی دانست و افزود: همواره خود را اصلاح‌طلب می‌دانم و با گفتمان اصلاح طلبی نیز وارد عرصه انتخابات شدم.

به گفته این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، آسیب‌های کنونی که به کشور وارد شده است، محصول عملکرد اصولگرایان طی 8 سال گذشته است.

وی همچنین به تشریح دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود پرداخت و گفت: به تمامی وعده‌هایی که دادم عمل خواهم کرد و بارها هم اعلام کردم که پیگیر مسایل مختلف کشور و اصلاح رویه‌های نادرست خواهم بود.

عارف همچنین به نقش و جایگاه سیدمحمد خاتمی در جریان اصلاحات پرداخت و ادامه داد: همواره به نقش کلیدی و راهبری آقای خاتمی به عنوان رهبر اصلاحات اعتقاد داشتم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری همچنین با اشاره به جایگاه احزاب در کشور افزود: همواره اعتقادم بر توسعه احزاب بوده است.

گفتنی است در ادامه این نشست صمیمی برخی اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به بیان دیدگاه‌ها، مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند و عارف نیز به پرسش‌های مطرح شده در این نشست پاسخ داد.

کد خبر 217461
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

وبگردی