همشهری آنلاین: امیر زنده‌رود عضو تحریریه همشهری آنلاین در ششمین روز از هفته روابط‌عمومی در گردهمایی پیشکسوتان و فعالان روابط‌عمومی و رسانه مورد تجلیل قرار گرفت.

گردهمایی پیشکسوتان و فعالان روابط‌عمومی و رسانه با حضور بیش از 300 نفر از استادان، پیشکسوتان و فعالان دو حوزه ذکر شده چهارشنبه اول خرداد 92 در هتل لاله تهران برگزار شد و مولودی خوانی استاد محمد علی کریم خانی و اجرای چند ترانه توسط علیرضا افتخاری از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

امیر زنده رود که از اعضای قدیمی تحریریه همشهری آنلاین است و سرویس‌های ارتباطات و عکس را در همشهری آنلاین پوشش می‌دهد؛ با اهدای لوح سپاس مورد قدردانی قرار گرفت. در متن لوح سپاس نخستین هفته روابط عمومی جمهوری اسلامی ایران (27 اردیبهشت تا 2 خردادماه 1392) که به امضای آقایان سید غلامرضا کاظمی دینان - رئیس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی - و امیر عباس تقی پور - دبیر ستاد هفته روابط‌عمومی - رسیده، خطاب به امیر زنده رود آمده است:

"جناب آقای امیر زنده رود

خبرنگار محترم همشهری آنلاین:

با عنایات حضرت حق نخستین هفته روابط عمومی جمهوری اسلامی ایران با حضور اساتید و فعالان حوزه‎های ارتباطات برگزار شد. اقدام خودجوش و حرفه‎ای نهادهای فعال غیر دولتی در عرصه روابط عمومی در برپایی هفته روابط عمومی در راستای یک نیاز مشخص صورت گرفته است و آن هم توجه بیشتر به نقش و اهمیت روابط عمومی و ارتباطات در ارائه راه حل‎های موثر سازمانی، فرهنگی، سیاسی و ... برای بسیاری از چالش‌های نهادی و اجتماعی است.

بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از حمایت‎ها و پشتیبانی‎های جنابعالی و آن رسانه محترم اعلام داشته و امیدواریم نتایج این اقدام فرهنگی و علمی، ارتقای جایگاه خانواده بزرگ روابط عمومی را به همراه داشته باشد."

نخستین هفته روابط‌ عمومی از 27 اردیبهشت تا دوم خرداد 92 برگزار شد

کد خبر 215528

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار