همشهری آنلاین: هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: مخالف میهمان‌نوازی مقابل الهلال هستم و باید همانند آنها برخورد کنیم.

جواد نکونام

به گزارش خبرگزاری فارس، جواد نکونام پس از تمرین امروز استقلال درباره دیدار مقابل الهلال در چارچوب مرحله برگشت لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: خدا را شکر بعد از برد مقابل الهلال شرایط خوبی داریم و اردوی ما هم به خوبی برگزار شد. امیدوارم در بازی برگشت بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم و خیالمان یک مقدار برای صعود راحت شود.

وی درباره اینکه الهلال با از دست دادن امتیاز صعودش غیر ممکن خواهد شد، یادآور شد:‌ همیشه بازی مقابل تیم‌های خارجی راحت نیست و این بازی هم می‌دانیم که کار دشواری داریم. به هر حال این بازی سخت‌تر از عربستان نخواهد بود اما آنها چیزی برای از دست دادن نخواهند داشت و تمام تلاش خود را انجام می‌دهند و ما هم امیدواریم با حضور تماشاگران بتوانیم امتیاز لازم را کسب کنیم تا خیالمان از صعود راحت‌ شود.

هافبک استقلال درباره حضور تماشاگران تصریح کرد: در بازی با الهلال در عربستان تماشاگران ما حضور نداشتند اما حتما دعای آنها بدرقه راه ما بوده و قطعا ما به حضور آنها نیاز داریم تا بتوانیم موفق شویم. تماشاگران همیشه یار و یاور ما بودند و حمایت‌های خود را انجام می‌دادند.

نکونام افزود:‌ همیشه بین تیم‌های عربی و ایرانی کری وجود دارد. مردم باخت یا مساوی مقابل تیم‌های عربی را نمی‌خواهند. فقط برد می‌خواهند. ما هم امیدواریم با حضور مردم بتوانیم دل آنها را شاد کنیم.

وی درباره اتفاقاتی که در عربستان پیش از بازی رخ داد، یادآور شد: اتفاقات در نتیجه بازی تاثیر نگذاشت آنها کار خود را انجام دادند و ما را معطل کردند و اجازه ندادند تمرین‌مان برگزار شود. به نظرم ما هم باید با آنها چنین کاری انجام دهیم تا بار دیگر این موضوع را تکرار نکنند. مخالف این موضوع هستم که میهمان‌نوازی داشته باشیم و آنها لذت ببرند و ما اذیت شویم. باید مثل آنها برخورد کنیم.

کد خبر 207854
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی