یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۷:۱۸
۰ نفر

همشهری آنلاین: دبیرخانه اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران تعداد کل آثار رسیده به بخش های مختلف جشنواره را 27250 عکس و 900 فیلم اعلام کرد.

پوستر عکاسی

به گزارش همشهری آنلاین، با بسته شدن بخش دریافت آثار در سایت جشنواره ملی همراه تهران، مجموعه آثار رسیده به دبیرخانه 28150 اثر اعلام شد که از این میان 900 اثر در بخش فیلم قرار دارند.

طبق آمار اعلام شده از سوی دبیرخانه، در بخش اصلی جشنواره 13100 عکس و 500 فیلم، در بخش ویژه 3150 عکس و 150 فیلم، در بخش مسابقه فیلم و عکس سامسونگ با عنوان "ایده ها منتظر نمی‌مانند" 11000 عکس و 250 فیلم ارسال شده است.

نکته حائز اهمیت درمورد آثار ارسالی برای جشنواره، حضور عکس ها و فیلم های موبایلی از تمامی استان های کشور در این جشنواره ملی است.

همچنین در بین آثار ارسالی، فیلم ها و عکس هایی از کشورهای کانادا، بلژیک و کشورهای حوزه خلیج فارس نیز به چشم می‌خورند.

در این اطلاعیه آمده است، دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم و عکس همراه تهران از ابتدای تابستان 92 با برپایی موبایل تور و رقابت های موضوعی کوتاه مدت، ارتباط خود را با علاقمندان به عکاسی و فیلمسازی با تلفن همراه حفظ خواهد کرد.

اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با دبیری فرجاد خوشبین از 4 تا 6 اردیبهشت در تهران و پس از آن در دیگر شهرهای کشور برگزار می‌شود.

 

کد خبر 207706

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز