همشهری آنلاین: مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارکسوارها در زمینه چگونگی اسکان مسافران در زمان بروز شرایط نامساعد جوی گفت: سال گذشته به‌طور غیرمنتظره با حاکم شدن سرمای شدید، حدود 1500نفر را در پایانه‌ها اسکان دادیم، امسال هم پایگاه‌های ستاد بحران اطراف پایانه‌ها آماده هستند و امکانات از جمله مواد خوراکی و پتو آماده شده تا بتوانیم حداقل پذیرایی را از مسافران در پایانه‌ها داشته باشیم.

مسافران نوروزی

به گزارش ایسنا، مهندس حاجی بیگی اظهار کرد: پایگاه‌های ستاد بحران اطراف پایانه‌ها آماده هستند و امکانات از جمله مواد خوراکی و پتو آماده شده تا بتوانیم حداقل پذیرایی را از مسافران در پایانه‌ها داشته باشیم.

وی با تاکید بر نظارت دقیق‌تر و بهتر بر کار غرفه‌های خدماتی در پایانه‌ها بویژه در ایام نوروز گفت: در حال حاضر، فروشندگان غرفه‌ها اتیکت‌های قیمت را نصب کرده‌اند و نمایندگان سازمان تعزیرات در همه پایانه‌ها مستقر هستند که به شکایات مردم رسیدگی کنند. همچنین کارشناسان مرکز بهداشت هم در پایانه‌ها بر چگونگی رعایت موارد بهداشتی در غرفه‌ها نظارت می‌کنند.

مدیرعامل سازمان پایانه‌ها با اعلام این‌که بیش از هفت هزار دستگاه وسیله نقلیه عمومی، مسافران را از پایانه‌های مسافری تهران به اقصی‌نقاط کشور جابه‌جا می‌کنند، گفت: از این تعداد شش هزار دستگاه اتوبوس و بقیه خودروهای سواری و مینی‌بوس هستند.

وی به مجهز شدن پایانه‌های مسافری تهران به امکانات و تجهیزات متنوع اشاره کرد و درباره امکانات و خدماتی که در پایانه‌های مسافری تهران به مسافران و مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود، تصریح کرد: امسال ساعت کار اتاق مادر و کودک افزایش یافته و مادران با اطمینان خاطر از ساعت 8 تا 21 از این امکان بهره‌مند می‌شوند تا مراقبت‌های لازم را در فضای بهداشتی از نوزادان خود انجام دهند.

کد خبر 206009

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار