همشهری آنلاین: نمایندگان مجلس با امضای بیانیه‌ای در خصوص مسائل به وجود آمده در جلسه استیضاح از رهبر معظم انقلاب عذرخواهی کردند.

۲۶۵ نفر از نمایندگان در نشست علنی یکشنبه ۲۹ بهمن ماه مجلس شورای اسلامی، طی بیانیه ای ضمن تشکر از فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار دیروز ایشان با مردم آذربایجان شرقی به سهم خود از مسائل به وجود آمده در قضیه استیضاح عذرخواهی کردند.

به گزارش همشهری آنلاین متن این بیانیه که از سوی خبرگزاری خانه ملت منتشر شده  به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانات الهام بخش و رهنمودهای راهگشای تاریخی و ماندگار رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای دامت برکاته در جمع مردم غیور آذربایجان شرقی و تبریز نقشه راه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در حوزه و قلمرو سیاست خارجی و داخلی به شایستگی تبیین نمود و بار دیگر جایگاه رفیع و بی بدیل ولایت فقیه را در ساختار سیاسی نظام و هدایت و رهبری بایسته ملت و تمامی ارکان حاکمیت در برابر دیدگان جامعه جهانی تثبیت کرد.

مواضع روشن و شفاف ناخدای خدا محور نظام تبلور وصیت امام عظیم الشأن و کلام نورانی معمار کبیر انقلاب است که فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استمداد از خداوند سبحان گوش جان به ندای الهی پیشوای خود سپرده امید آن داریم که تقوا و صبر را سرلوحه اقدامات خویش قرار داده و در اوج همدلی و اهم افزایی با وحدت و انسجام حداکثری گام برداریم و به سهم خود از آنچه که در مجلس شورای اسلامی در حوزه استیضاح گذشت عذرخواهی نموده و اطاعت از فرمایشات رهبر عالی قدر را بر خود واجب شرعی و قانونی می دانیم.

ملت شریف و بزرگوار خلق کنندگان هوشمند متعهد و شجاع ۲۲ بهمن ۹۱ مطمئن باشند نهاد مقتدر مجلس که برآمده از خون مقدس شهدای عالیقدر و ایثارگران سلحشور و مقاوم است با الهام از خط روشن رهبری معظم همچون گذشته با اقتدار در برابر زیاده خواهی نظام سلطه به سرکردگی آمریکای جنایت کار خواهد ایستاد و از منافع ملی با قدرت دفاع خواهد کرد و دانش هسته ای برای اهداف خویش را حق مسلم خود دانسته و از تمام ظرفیت های خود برای تبدیل تهدید غیر انسانی و نابخردانه تحریم به فرصتی برای پیشرفت همراه با عزت و سربلندی ایران اسلامی استفاده خواهد نمود.

کد خبر 201773
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار