همشهری آنلاین: سقوط آزاد قیمت دلار و سکه در پی اعلام برنامه‌های جدید ارزی دولت و مجلس و آغاز دور پیش فروش سکه حکایت دارد.

مهر از صرافی‌های واقع در میدان فردوسی تا چهارراه استانبول ( مرکز ارز فروشان تهران) گزارش داد: در پی اعلام برنامه‌های جدید ارزی دولت  و مجلس و آغاز دور جدید پیش فروش سکه در آینده‌ای نزدیک، کاهش قیمت انواع ارز و سکه در بازار آغاز شده است.

ساعت 13 و 30 دقیقه امروز چهارشنبه قیمت سکه تمام بهار آزادی با 120 هزار تومان کاهش نسبت به 17 بهمن ماه در همین زمان، به یک میلیون و 450 هزار تومان کاهش یافته است.

از بازار ارز هم خبر می‌رسد در پی اعلام برنامه جدید ارزی دولت و مجلس، قیمت دلار در ساعت 13 و 30 دقیقه امروز چهارشنبه 18 بهمن ماه با 130 تومان کاهش نسبت به 17 بهمن در همین زمان به 3750 تومان رسیده است.

البته تعدادی از صرافان از درج قیمت انواع ارز و سکه در تابلوی قیمتی خود خودداری کرده‌اند تا مانع از کاهش بیشتر قیمت‌ها در این بازار شوند.

فعالان بازار ارز و سکه پیش بینی می‌کنند که سقوط قیمت انواع ارز و سکه در روزهای آینده ادامه خواهد داشت. در حال حاضر قیمت یورو در بازار 5100 تومان، پوند 6000 تومان و درهم 1060 تومان است.

کد خبر 200452
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار بيمه و بانك

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز