همشهری آنلاین: با توجه به وجود دو ایستگاه مترو در محل مصلی، شرکت متروی تهران به صورت ویژه جهت نقل و انتقال نمازگزاران به مصلی امام خمینی(ره) اعلان آمادگی کرده است.

ستاد نماز جمعه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد با توجه به آمادگی مصلای امام خمینی(ره)، برای برگزاری موقت و آزمایشی نماز جمعه، نماز جمعه این هفته تهران در این مکان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، ستاد نماز جمعه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، به حول و قوه الهی و در سایه توجهات حق تعالی و استعانت از حضرت ولی عصر(عج) در ایام شادی و سرور میلاد سراسر نور و سعادت حضرت ختمی مرتبت(ص)، مصلی بزرگ حضرت امام خمینی(ره)، آماده برگزاری موقت و آزمایشی نماز پرصلابت و دشمن‌شکن جمعه تهران گردیده است.

لذا ستاد نماز جمعه تهران ضمن دعوت از مردم مؤمن، آگاه، بصیر و ولایتمدار جهت شرکت در نماز جمعه این هفته، بیان می‌دارد نماز عبادی ـ سیاسی این هفته مورخ 13 بهمن‌ماه در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌گردد.

یادآور می‌شود، با توجه به وجود دو ایستگاه مترو در محل مصلی، شرکت متروی تهران به صورت ویژه جهت نقل و انتقال نمازگزاران به مصلی امام خمینی(ره) اعلان آمادگی نموده است.

همچنین شرکت اتوبوس‌رانی تهران با افتخار آمادگی سرویس‌دهی از ایستگاه‌های مختلف به مقصد مصلی بزرگ امام خمینی(ره) و بالعکس را دارند. ضمناً پارکینگ ضلح جنوبی مصلی جهت نمازگزارانی که با وسایل نقلیه شخصی حضور پیدا می‌کنند، آماده گردیده است.

 

کد خبر 199208
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دین و اندیشه

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز