یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۰۹:۴۷
۰ نفر

همشهری آنلاین: همسر بنیان‌گذار شرکت مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که همچنان خریداری محصولات شرکت اپل برای فرزندانش ممنوع است.

بیل گیتس

به گزارش تلگراف، ملیندا گیتس،‌همسر بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که فرزندانش همچنان اجازه خریداری محصولات شرکت اپل را ندارند.

میراندا گیتس که در زمینه سلامت جهانی فعالیت‌های خیرخواهانه دارد در مصاحبه‌ای با رادیو 4 در پاسخ به این سوال که آیا فرزندانش تا کنون از وی خواسته‌اند که برایشان آی‌پاد خریداری کند پاسخ داد: البته که خواسته‌اند. اما آنها تکنولوژی ویندوز رادر اختیار دارند. ثروت خانواده ما از مایکروسافت به دست آمده پس چرا باید برای محصولات رقیب مایکروسافت خرج کنیم؟

مایکروسافت و اپل از گذشته رقبای سرسخت یکدیگر بوده‌اند و مایکروسافت تا کنون در رقابت با اپل بر سر تولید اسمارت‌فون موفقیت چندانی به دست نیاورده و تولید محصول Zune در رقابت با آی‌پاد نیز شکستی دردناک برای مایکروسافت بود.با وجود رقابت شدیدی که میان این دو شرکت وجود داشته و دارد، گیتس با بنیانگذار فقید شرکت اپل،‌استیو جابز روابط دوستانه‌ای داشت و به گفته خودش برای ساعتها با جابز به گفتگو درباره آینده می‌پرداخته است.

ملیندا گیتس در سال 2009، پیش از اینکه گوشی‌های ویندوزی مایکروسافت عرضه شوند، اعتراف کرده بود که خود نیز وسوسه شده بود تا یک آی‌فون خریداری کند.

کد خبر 196166
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز