همشهری آنلاین: قائم مقام معاونت مالی و اداری شهرداری تهران گفت: با ارزیابی که از سوی شورای سیاستگذاری دبیرخانه سلامت اداری انجام شد، شهرداری تهران در میان تعداد زیادی از سازمان‌ها و دستگاه‌های عمومی و دولتی موفق به کسب رتبه برتر به عنوان سازمان پیشرو در حوزه سلامت اداری و مبارزه با فساد اداری معرفی شد.

ناصر امانی در گفت‌وگو با خبرنگار "تهران سما" با بیان این مطلب گفت: در پایان نمایشگاه و همایشی که از سوی شورای سیاستگذاری دبیرخانه سلامت اداری و با حضور تعداد زیادی از دستگاه‌های عمومی ، دولتی و اقتصادی در موضوع ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد اداری برگزار شد ، تعدادی از سازمان‌ها به عنوان سازمان‌های "متعهد" ، "همگام" و "پیشرو" انتخاب شدند که شهرداری تهران به عنوان سازمان پیشرو در این زمینه معرفی شد.

وی افزود : بررسی عملکرد این سازمان‌ها مربوط به اقداماتی بود که در سال 90 در حوزه تهیه زیر ساخت ها ، پیشگیری و جلوگیری از فساد اداری انجام داده بودند و شهرداری تهران در ادامه فعالیت هایی که در سال 89 در این زمینه انجام داده بود موفق شد تا به عنوان سازمان برتر معرفی شود.

امانی با اشاره به اقدامات شهرداری دراین حوزه اظهار کرد : کوچک سازی ، هوشمند سازی و شفاف سازی به ویژه در دو بخش شهرسازی و حوزه مالی و اداری از اقداماتی است که انجام شده و موجب دسترسی آسان مردم برای دریافت خدمات و همچنین حذف بروکراسی‌های اداری در شهرداری را فراهم کرده است.

قائم مقام معاونت مالی و اداری شهرداری تهران با بیان این که شهرداری تهیه زیر ساخت های سلامت اداری و مبارزه با فساد اداری را به نسبت گذشته با جدیت بیشتری انجام داده است ، گفت: این همایش با حضور سازمان های داوطلب در این حوزه برگزار شد و حضور داوطلبانه شهرداری تهران ، نشان دهنده اعتماد به نفسی است که به دلیل اقدامات انجام شده طی سالیان اخیر به دست آمده است.

به گفته وی ، ارزیابی صورت گرفته از عملکرد شهرداری تهران ، از طریق بازدید های میدانی ، مستندات ارائه شده و بررسی‌هایی است که در چند ماه اخیر انجام گرفته بود.

کد خبر 190375
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز