همشهری‌آنلاین: نخستین همایش ملی مدیریت کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، فردا سه شنبه 16 آبان ماه به مدت دو روز در هتل استقلال تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش دبیرخانه همایش، مجمع تشخیص مصلحت نظام، سازمان فناوری اطلاعات ایران و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، حمایت خود را از این همایش اعلام کرده و دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، مهندس علی حکیم جوادی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاون وزیر و دکتر احمد بزرگیان معاون تحول و نوسازی معاونت ریاست جمهوری به عنوان سخنران کلیدی در این همایش و جشن کارآفرینی حضور خواهند داشت.

مهندس علیرضا صالحی، رئیس همایش با اشاره به ارائه بیش از پانزده سخنرانی در زمینه‌های مختلف کارآفرینی گفت: مفتخریم که دراین همایش حمایت‌های موثر نهادهای دولتی و شرکت‌های بخش خصوصی و از جمله مجمع تشخیص مصلحت نظام را درکنار خود داریم.

وی با اشاره به پایان بررسی فرم‌های کاندیداتوری نامزدهای دریافت تندیس پرتو زرین کارآفرینی گفت: در پایان روز دوم همایش و در جشن کارآفرینان ICT ایران، با حضور مسئولان کشوری، مدیران بخش دولتی، فعالان حوزه ICT، دانشجویان و دانشگاهیان، تندیس پرتو زرین به پانزده کارآفرین برتر کشور اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است، کارآفرینان فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران همچنین در نمایشگاه جنبی که همزمان با این همایش برگزار خواهد شد، به معرفی دستاوردها و خدمات خود خواهند پرداخت.

علاقمندان برای مشاهده برنامه زمانبندی، می‌توانند به وب سایت افتانا به نشانی www.aftana.ir مراجعه نمایند.

کد خبر 190290
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

وبگردی