همشهری آنلاین: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با توجه به گزارشات مسئولان اجرایی کشور به مجلس به لحاظ ذخایر ارزی و فروش نفت مشکل آنچنانی نداریم، گفت: وضعیت نابسامان بازار ارز را ناشی از ناتوانی نمی‌دانم بلکه بازار مدیریت نمی‌شود و رئیس جمهور تعمدا بازار را آشفته نگه داشته است.

مهر نوشت: الیاس نادران با ابراز تاسف از افزایش لحظه‌ای قیمت دلار در بازار به رغم پیگیری‌های انجام شده و انتقادات به نابسامانی‌های موجود بازار ارز، اظهارداشت: واقعا نمی‌دانم آقای احمدی نژاد چه فکری در سر دارد؟ چه برنامه‌ای دارد و توقعش از نظام چیست و چطور قرار است این نابسامانی را مدیریت کند.

وی ادامه داد: من وضعیت موجود را حمل بر بی عرضگی و ناتوانی نمی‌دانم، به نظرم کاملا برنامه ریزی شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: موضوع این است که این بازار تعمدا مدیریت نمی‌شود، با توجه به گزارشاتی که مسئولان اجرایی به مجلس ارائه کردند ما از لحاظ ذخایر ارزی و فروش نفت مشکل آنچنانی نداریم که این وضعیت در پی آن به وجود آید.

نماینده تهران تاکید کرد: بخش اعظم مشکل امروز بازار ما به اراده دولت برمی‌گردد که بازار را آشفته نگه داشته است. واقعا نمی‌دانم چه پیش خواهد آمد؟ بهتر است آقای احمدی نژاد از برنامه‌های خود به مردم بگوید تا آنها قضاوت کنند.

نادران با اشاره به قیمت امروز دلار با تاسف گفت: آقایان گفته‌اند نمی‌گذارند قیمت دلار به سه هزار تومن برسد!

کد خبر 186312
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار