همشهری آنلاین: 300 هزار نفر از ماموران انتظامی در ایام نوروز برای برقراری امنیت و ارائه خدمات در کنار مردم خواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار اسماعیل احمدی مقدم در مراسم افتتاحیه رزمایش طرح نوروزی سال 86 ضمن بیان این مطلب افزود: علاوه بر نیروی انتظامی و نیروهای مقاومت بسیج دهها هزار نفر از امدادگران و سازمان های خدماتی نیز برای برقراری امنیت ، امدادرسانی و خدمات سانی به مردم در ایام نوروز تلاش خواهند کرد.

احمدی مقدم با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی مردم، همکاری ، تعامل و هماهنگی بین دستگاه های اجرایی را مهم ارزیابی کرد و عنوان داشت: وجود طرح و هماهنگی بین سازمان های مختلف و همچنین تقسیم وظایف و استفاده مشترک از امکانات موجب افزایش توان ها خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از همکاری دستگاههای امدادی و خدماتی در کنار نیروی انتظامی جهت خدمتگذاری به مردم تصریح کرد: مسئولان قضایی نیز با آزاد نکردن مجرمان ، دستگیری افرادمخل امنیت عمومی و قرنطینه کردن آنان باعث افت جرایم در اسفند ماه شدند و ما از آنان تشکر می کنیم.

احمدی مقدم خاطر نشان کرد: همه تلاش پلیس و سازمان های امدادی و خدماتی برای این است که مردم اگر خانه خود را ترک می کنند و یا اگر در راه هستند و به مسافرت می روند هیچ دغدغه ای نداشته باشند.

وی با تاکید برنظارت پلیس بر اماکن خدماتی مثل : رستوران ها، هتل ها، مسافر خانه ها و اماکن تفریحی در ایام نوروز افزود: از سوء استفاده افراد سودجو در این اماکن جلوگیری خواهد شد و برعکس اگر کسانی در این اماکن بخواهند برخلاف هنجارها رفتار کنند با آنها برخورد خواهد شد.

فرمانده ناجا به برخورد سختگیرانه ماموران راهنمایی  و رانندگی در ایام نوروز اشاره کرد و اظهار داشت : ماموران راهنمایی و رانندگی در ایام نوروز درمقابله تخلفات فقط به تذکر بسنده نخواهند کرد و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

سردار احمدی مقدم ضمن ابراز تاسف از هزاران قربانی تصادفات رانندگی در سال 85 و خسارت های مالی سنگین برای حادثه دیدگان اعلام کرد: با انجام طرح های مختلف از قبیل: جداکردن ساعت تردد اتوبوس ها و کامیون ها ، کنترل خودروها از طریق Gps وانجام طرح های مختلف پلیس درصدد است تا این آمار را کاهش دهد.

کد خبر 17956

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار