همشهری آنلاین: معاون پارلمانی، امور کنسولی و امور ایرانیان وزارت امور خارجه ایران با کذب محض خواندن خبر کشته شدن یک دیپلمات ایرانی در دمشق، انتشار این خبر را بخشی از جنگ روانی رسانه‌های معاند دانست.

حسن قشقاوی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن تکذیب خبر کشته شدن یک دیپلمات ایرانی در سوریه، گفت: همه دیپلمات‌های ایرانی در سوریه در سلامت کامل به سر برده و مشغول انجام وظایف محوله و روزمره خود هستند.

معاون پارلمانی، امور کنسولی و امور ایرانیان وزارت امور خارجه در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، افزود: برخی شبکه‌های عربی تلویزیونی همچون العربیه به بهانه ایجاد دموکراسی خونین در سوریه جنگ روانی راه می‌اندازند تا موقعیت گروه‌های تروریستی را تقویت کنند.

وی خط مشی رسانه العربیه را ضدیت با مردم و دولت سوریه و کشورهای حامی حکومت دمشق از جمله ایران خواند و گفت: رسانه‌های معاند پیش از این نیز اخبار کذبی را منتشر کرده بودند که همواره مقام‌های جمهوری اسلامی آنها را تکذیب کردند.
شبکه خبری العربیه ساعتی پیش در خبری به نقل از منابع مخالف حکومت بشار اسد از کشته شدن یک دیپلمات ایرانی در «دمشق» خبر داد که این خبر از سوی سفیر ایران در سوریه نیز تکذیب شده است.

کد خبر 179553

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار