همشهری آنلاین: دانشگاه پیام نور با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:‌ دانشجویان متقاضی دریافت وام با توجه به محدود بودن ظرفیت پرداخت و همچنین تعطیل بودن احتمالی دانشگاه در نیمه دوم مرداد حداکثر تا 15 مرداد مهلت دارند تا فرم‌های وام خود را به امور دانشجویی دانشکده مربوطه تحویل دهند.

به گزارش ایسنا، به منظور رفاه و تسهیل در پرداخت شهریه تحصیلی دانشجویان، صندوق رفاه دانشجویان و حوزه معاونت دانشجویی در نظر دارد بر حسب مقررات و آئین‌نامه‌های مربوط اقدام به اعطای وام تحصیلی به دانشجویان واجد شرایط نماید. لذا آن دسـته از دانشجویانی که مایل به استفاده از این تسهیلات هستند باید ضمن رعایت مندرجات دستورالعمل قید شده این اطلاعیه، جهت دریافت وام در طول تحصیل به امور دانشجویی دانشکده متبوع خود و یا وب سایت دانشگاه،صندوق رفاه دانشجویان مراجعه کنند.

بر این اساس، تشخیص نیاز دانشجویان به دریافت وام از طریق امور دانشجویی دانشکده مربوط خواهد بود و نداشتن بدهی معوقه به صندوق رفاه دانشجویی، نداشتن بیش از دو ترم مشروطی (تا دو ترم مشروطی باید معدل کل بالاتر از 12 باشد) و خوش حسابی در پرداخت اقساط وامهای صندوق رفاه برخی از شرایط اخذ وام است.

همچنین وام‌های صندوق رفاه به دانشجویان ترم اول، ترم آخر و میهمان تعلق نمی‌گیرد.

هر دانشجو فقط می تواند از یکی از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان واحد کرج در هر ترم استفاده کند.

کد خبر 178653

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی