مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۶:۵۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: معاون ورزش بانوان سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: ۷۳ مجموعه ورزشی ویژه بانوان از سوی شهرداری تهران طی ۶ سال گذشته راه اندازی شده است.

میترا کریمی در گفتگو با همشهری آنلاین با اعلام این خبر افزود: شهرداری تهران طی سالهای گذشته، ورزشگاهها و سالن های آبی و غیرآبی ویژه بانوان راه اندازی کرده است که در مناطق 22 گانه پایتخت پراکنده هستند.

وی ادامه داد: طی 6 سال گذشته 57 مجموعه الزهرا که شامل سالن ها و اماکن ورزشی ویژه بانوان است در مناطق 22 گانه شهر تهران احداث و راه اندازی شده اند.

پنج مجموعه آبی بانوان در پایتخت

معاون ورزش بانوان سازمان ورزش شهرداری تهران همچنین از ایجاد پنج مجموعه آبی ویژه بانوان خبر داد و اظهار داشت: مجموعه های آبی مروارید، توحید، جانبازان، شهدای آزادی و خانواده در مناطق 17، 2،10 و 15 هم اکنون مشغول به فعالیت هستند.

کریمی گفت: شهرداری تهران 6 شهربانو که شامل امکانات ورزشی، تفریحی و فرهنگی است را در مناطق 8،9،10،14،19،20 ایجاد کرده و ساخت شهربانو های دیگر را نیز در دست اقدام دارد.

معاون ورزش بانوان سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه یک سالن ورزشی توپی آمنه در منطقه 2 و زمین چمن ویژه بانوان در منطقه 8 تهران مشغول به فعالیت هستند، افزود: همچنین سه بوستان بهشت مادران، پردیس و نرگس در مناطق 3، 15 و 18 برای بانوان تهرانی طی چند سال گذشته راه اندازی شده اند.

وی ادامه داد: همچنین 33 مجموعه آبی، 65 سالن ورزشی و یک ورزشگاه ویژه جانبازان در تهران جزو مجموعه ورزشگاهها و اماکن تفریحی مشترک بین زنان و مردان است که بیشتر آنها در طول مدیریت فعلی شهرداری تهران راه اندازی شده اند.

کد خبر 170358
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار خانواده

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز