همشهری آنلاین: آیت الله مهدوی کنی در نشست عصر امروز جامعه روحانیت مبارز، از خویشتنداری و بزرگواری نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در برابر هجمه ها و نسبت‌های ناروا، تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز عصر امروز سه شنبه به ریاست آیت الله محمدرضا مهدوی کنی دبیر کل این تشکل و رئیس مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
آیت الله مهدوی کنی در نشست امروز اعضای جامعه روحانیت مبارز از تلاش های روحانیون و ائمه جماعات و وعاظ تهران در راستای دعوت مردم به مشارکت بیشتر و آگاهی بخشی به آنان در خصوص انتخابات تقدیر کرد.

رئیس مجلس خبرگان رهبری همچنین از رعایت اخلاق و ضوابط و مقررات توسط نامزدها تشکر کرد و گفت: همه ما باید مظهر اخلاق و رفتار اسلامی و انسانی باشیم.

آیت الله مهدوی کنی افزود: خوشبختانه دوستان و وفاداران جبهه متحد اصولگرایی در برابر هجمه ها، اختلاف افکنی ها و نسبت های ناصحیح خویشتنداری و صبوری کرده و از خود بزرگواری نشان داده اند.

وی متذکر شد که مطمئنا این رفتار ارزشمندانه و اسلامی مورد توجه آحاد شهروندان بوده و اعتماد و آرامش آنان را جلب می کند که بی تردید آثار مناسب و مطلوبی را به دنبال خواهد داشت.

رئیس مجلس خبرگان رهبری و دبیر کل جامعه روحانیت مبارز در پایان ابراز امیدواری کرد که اصولگرایان با رفتار حسنه و نیکو، در سنگر خدمت به مردم و دفاع از ارزش های والای انقلاب و نظام اسلامی موفق باشند.

حجت الاسلام سیدرضا تقوی معاون جامعه روحانیت مبارز نیز در پایان این نشست اعلام کرد: در این جلسه، آخرین تحولات سیاسی کشور بررسی و ضمن حمایت مجدد از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تقویت تولید و کار و سرمایه ملی و مبارزه قاطع با مفاسد اقتصادی و دست های آلوده و غارتگران بیت المال، بر مشارکت جدی و فراگیر مردم عزیز در مرحله دوم انتخابات مجلس نهم تاکید شد.

کد خبر 168687
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز