همشهری آنلاین: تیم فوتبال استقلال با توقف مقابل شهرداری تبریز از قهرمانی دور شد.

دیدار تیم‌های استقلال و شهرداری تبریز در چارچوب هفته سی و دوم لیگ برتر از ساعت 19:10 در ورزشگاه آزادی در حضور 15 هزار تماشاگر آغاز شد و با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تصور می‌شد جدال دو تیم برای کسب 3 امتیاز این مسابقه با توجه به در کورس بودن استقلال و خطر سقوط برای شهرداری تبریز با جذابیت دنبال شود اما بازی چنگی به دل نزد و در نهایت تلاش دو تیم حاصلی نداشت و بازی بدون گل خاتمه یافت.

قضاوت این مسابقه بر عهده تورج حق وردی بود. وی به تیموریان و پژمان منتظری از استقلال کارت زرد نشان داد.

استقلال با این تساوی 60 امتیازی شد و تا حدودی شانسش برای قهرمانی این تیم کمرنگ شد. آبی پوشان با این تساوی در همان رده سوم باقی ماندند. هم اکنون سپاهان 65 امتیازی و تراکتورسازی 62 امتیازی در رده ‌های اول و دوم هستند. شهرداری تبریز هم با این تساوی 33 امتیازی شد و در رده شانزدهم باقی ماند و در خطر سقوط باقی ماند.

بازیکنان استقلال:

مهدی رحمتی، پژمان منتظری، میثم حسینی، مهدی امیرآبادی، آندرانیک تیموریان، حنیف عمران زاده ( 46- اسماعیل شریفات)، خسرو حیدری، فریدون زندی، ساموئل، آرش برهانی(75- محسن یوسفی)، یرکوویچ(46- میلاد میداودی)

سرمربی: پرویز مظلومی

بازیکنان شهرداری تبریز:

داود نوشی صوفیانی، بهنام داداش‌وند، محمد ایران پوریان، نبی‌الله باقری‌ها، زارکوویچ، محمدرضا زینال خیری، ابوالفضل حاجی زاده، میثم بائو(4+90 جعفر بذری)، سعید دقیقی، شهرام گودرزی( 90- حبیب گردانی)، رسول پیرزاده(81- بهنام بیراوند)

سرمربی: بیژن عزیزی

کد خبر 168009

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار