همشهری آنلاین: رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به آخرین وضعیت سند راهبردی خدمات رفاهی دانشجویی دانشگاه ها، گفت: در حال حاضر در مرحله جمع بندی نظرات دانشگاه‌ها هستیم که با نهایی شدن مراحل تصویب آن طی می‌شود.

به گزارش مهر، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درصدد تدوین سند راهبردی خدمات دانشجویی است بر این اساس در شهریورماه سال گذشته با ارسال بخشنامه ای به دانشگاه ها از آنها خواست تا فراخور شرایط خود برنامه راهبردی خدماتی دانشجویی را در قالب یک سند تدوین و پس از تدوین و تصویب آن در هیئت رئیسه دانشگاه ها به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارسال کنند.

بر اساس اعلام وزارت علوم از زمان ابلاغ این بخشنامه تنها دو دانشگاه "تربیت معلم سبزوار" و "صنعتی اصفهان" اقدام به تهیه و ارسال سند راهبردی خدمات دانشجویی خود شدند.

معاون دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به جزئیات سند راهبردی خدمات رفاهی دانشجویی دانشگاه ها افزود: در این زمینه از دانشگاه های سراسر کشور خواسته شد تا سند راهبردی خدمات راهبردی دانشجویی خود را آماده و به وزارت علوم ارسال کنند.

محمد ملاباشی، ادامه داد: بر اساس اسنادی که از دانشگاه ها ارسال می‌شود، سند نهایی خدمات رفاهی دانشجویی دانشگاه ها تدوین می‌شود.

وی به بیان آخرین وضعیت این سند پرداخت و خاطر نشان کرد: در حال حال حاضر در مرحله جمع بندی این سند هستیم که با نهایی شدن آن اقدام به تدوین این سند راهبردی در حوزه خدمات دانشجویی دانشگاه های کشور می‌شود.

ملاباشی همچنین تاکید کرد: تاکنون به مرحله جمع بندی نهایی نرسیده ایم.

کد خبر 165140

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار