سه‌شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: اختصاص سهمیه ویژه بنزین به خودروهای شخصی برای نوروز سال آینده منتفی شده است.

 درباره آخرین وضعیت اختصاص سهمیه ویژه بنزین نوروزی به خودروهای شخصی خبرنگار مهر از ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور کسب اطلاع کرد: با پیشنهاد ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور به ستاد هفمندی یارانه ها اختصاص سهمیه ویژه بنزین نوروزی به خودروهای شخصی منتفی شده است.

 عبدالله جلالی قائم مقام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور هم امروز با تاکید بر تثبیت قیمت و سهمیه های بنزین خودروهای شخصی تا اطلاع ثانوی، از عدم اختصاص سهمیه ویژه بنزین نوروزی برای سال 1391 خبر داده است.

 وزارت نفت امروز با انتشار گزارشی، حجم بنزین یارانه ای ذخیره سازی شده در کارتهای هوشمند سوخت را حدود 120 میلیون لیتر عننوان کرده است که در این صورت شمارش معکوس برای حذف تدریجی بنزین 100 تومانی از جایگاه های سوخت اغاز شده است.

سهمیه بنزین آزاد خودروهای شخصی در صورت اتمام سهمیه بنزین نیمه یارانه‌ای 400 تومانی خودروها از طریق کارت هوشمند سوخت خودرو قابل برداشت است، ضمن آنکه برای اسفند ماه سالجاری هم هیچگونه محدودیت زمانی برای استفاده از سهمیه بنزین 100 تومانی ذخیره شده در کارتها تعیین نشده است.

 پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، بنزین معمولی یارانه ای 400 تومان، بنزین معمولی آزاد 700 تومان، بنزین سوپر نیمه یارانه ای 500 تومان و بنزین سوپر آزاد 800 تومان در سطح جایگاههای کشور عرضه شده است.

کد خبر 160495
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار