همشهری آنلاین: وزیر اطلاعات گفت: بنابر اطلاعات موثقی که بدست آمده دشمن به دنبال ایجاد بحران و چالش در مسیر انتخابات است.

حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات در مراسم جشن دهه فجر سپاه حفاظت هواپیمایی با تشریح توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان اسلام برای ایجاد چالش در مسیر حرکت انقلاب در مقاطع مختلف، اظهار داشت: بنابر اطلاعات موثقی که بدست آمده دشمن به دنبال ایجاد بحران و چالش در مسیر انتخابات است که این امر نیاز به هوشیاری دستگاه‌های امنیتی و آحاد ملت غیور و انقلابی را در مباحث امنیتی دو چندان می‌کند.

وی حضور گسترده مردمی در عرصه انتخابات را باعث اضمحلال دشمن و ایجاد وحدت و همدلی اقشار جامعه عنوان کرد و افزود: امنیت، سلامت، رقابت سالم، حضور گسترده مردمی و تلاش برای ایجاد مجلسی ولایی و متخصص در امور کشور 5 محور اساسی هستند که توجه به آنها بویژه از سوی نیروهای مومن، ارزشی و وفادار به نظام نقشی موثر در خنثی کردن دسیسه های دشمن و ایجاد شور و نشاط و حضور حداکثری در انتخابات خواهد داشت.

بر اساس گزارش فارس، مصلحی با اشاره به بیانات اخیر مقام عظمای ولایت در نماز جمعه تهران تصریح کرد: در شرایطی که دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی از اوباما گرفته تا انجمن حجتیه و جریان های غیر همسو با امام (ره) و رهبری برای سوء استفاده از فرصت انتخابات و مقابله با آرمان های نظام و ولایت متحد و همسو شده‌اند باید با هوشیاری و بصیرت مراقب ترفندهای آنها باشیم.

وزیر اطلاعات بیداری اسلامی در خاورمیانه را متأثر از انقلاب اسلامی ایران و اندیشه های بلند امام (ره) و رهبر معظم انقلاب خواند و گفت: به حول و قوه الهی و با الگوگرفتن از حرکت انقلابی مردم ایران، شاهد اضمحلال طاغوت ها در دنیای بشری هستیم به نحوی که آثار این بیداری باعث شده حتی در آمریکا پرچم حمایت از ایران توسط مردم این کشور برافراشته شود. وی ادامه داد: خیزش مردمی و تحولات دنیای امروز سالها قبل در نامه حضرت امام (ره) به گورباچف پیش بینی شده بود و ایشان آینده انقلاب اسلامی و تاثیرات جهانی آن را پیش بینی و ترسیم کرده بودند.

وزیر اطلاعات در ادامه با تشریح رسالت انبیای الهی در هدایت مردم خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت‌های پیامبران رهایی امتشان از ظلمت و هدایت آنها به نورانیت و یادآوری ایام الله به آنها بوده که دهه مبارک فجر مصداق و نمونه بارزی از این ایام الهی است.

وی افزود: بعضی اوقات ملت‌ها خصوصیاتی می‌یابند که بواسطه آن خداوند متعال عنایت ویژه و موقعیت خاصی را به آنان اعطا می فرماید و ایام دهه فجر نیز از همان عنایات ویژه خداوندی و ایام الله محسوب می‌شود.

مصلحی در پایان تبعیت از ولایت را مسیرامام (ره) و راه عاقبت به خیری عنوان کرد و گفت: برادری، محبت، ایثار، از خود گذشتگی و روحیه جهاد و شهادت طلبی از ویژگیهایی بود که از دوران پیروزی انقلاب تاکنون در ملت ما ایجاد شد و مردم در راه تحقق آرمان های اسلامی و انقلابی خود به میدان آمده و در راه خدا از همه چیز خود گذشتند و همه این ها به جهت وجود ولایت فقیه و آینده نگری های امام راحل (ره) و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب بوده است.

کد خبر 159869
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز