همشهری آنلاین: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به رئیس فدراسیون فوتبال به طور رسمی خواهان بخشش باقی مانده محرومیت انضباطی مدافع تیم فوتبال این باشگاه شد تا وی بتواند سرخپوشان را در ادامه رقابتهای لیگ برتر همراهی کند.

به گزارش مهر، محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس طی یک نامه رسمی به علی کفاشیان تقاضای عفو و بخشش محرومیت محمد نصرتی را مطرح کرده است.

 در متن این نامه آمده است: اینک با گذشت دو، سوم از زمان محرومیت انضباطی محمد نصرتی که در طول دوران فوتبال خود از جمله بازیکنان خوش اخلاق و خوش نام بوده اند، کلیه بازیکنان، مربیان و کارکنان باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس) به ویژه بازیکنان ملی پوش تیم پرسپولیس مصرانه انتظار دارند تا این بازیکن مکتبی مورد عفو و بخشش قرار گیرد.

 رویانیان در این نامه همچنین آورده است: اینجانب که مدت اندکی است با شما و فوتبال آشنا شده‌ام به سلامت اخلاقی و شخصیت خوب جنابعالی باور پیدا کرده‌ام. از آنجایی که خانواده یکی از شهدای گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز پس از التجاء محمد نصرتی به ایشان، این امر را دنبال کرده‌اند، شخصا توقع دارم در آستانه سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، جنابعالی و اعضای محترم فدراسیون فوتبال، اعضای شورای محترم استیناف و همچنین کمیته اخلاقی سازمان لیگ به طورهمصدا به عفو و بخشش باقی مانده محرومیت انضباطی این بازیکن ارزشمند و اخلاق گرا رای مثبت داده و مراتب را ابلاغ نمایید.

 با توجه به اینکه این بازیکن چندین بار از طریق رسانه ها مراتب پشیمانی و عذرخواهی خود را اعلام کرده، بدیهی است که تصمیم جنابعالی و همکارانتان مبنی بر عفو این بازیکن موجب شادی و خوشحالی میلیون‌ها هوادار تیم پرسپولیس در داخل و خارج از کشور خواهد شد.

کد خبر 157936

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار